reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witam
katarzynak83 zrob jeszcze raz test nawet dzis, przeciez to koszt 10 zl. jutro kupisz nowy;-):-) pewnie stężenie hormonku jest jeszcze malutki dlatego tak wyszlo...ale najlepiej zrobisz jak poczekasz do terminu @ aby zaoszczędzic sobie nie potrzebnych rozczarowan.

quote]

No chyba poczekam jednak do jutra.... niby pisza na ulotce ze przed terminem @ nalezy testowac rano...poza tym ten test ktory mi zostal to w ogole jakos mi podejrzanie wyglada... moze sie dzis przejde jeszcze do jakiejs apteki i kupie jakis pewniejszy...

Dzieki Lilu!! kciuki sie przydadza!
ide sie szykowac bo maz na mnie krzyczy ze zaraz jedzemy do tesciow na obiad a ja jeszcze w pizamie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jak u Ciebie z temperaturką? Mierzysz?
U mnie wczoraj o 22. - 37,2 a dzis o 9 rano - 36,9 i az mnie niepokoi ten spadek...:-(
kochana tym niby spadkiem sie nie przejmuj, bo rano tempka jest zawsze ciut nizsza niz wieczorem, dlatego powinno sie mierzyc temp. rano o stalej porze przed wstaniem z lozka a nie wieczorem....

PS co do temp to ja nie mierzylam bo sie srednio znam na tym a poza tym pracuje na zmiany... no ale ostatnie kilka dni mierzylam (wieczorem i raz rano) i za kazdym razem mialam 37,8-37,9
Piekna tempka :-D
 
Witam witam!
Ale się tu dziś w mroźną niedzielę dzieje od rana :-)
katarzynak83 na razie nie gratuluję, ale trzymam mocno kciuki, żeby kreseczka zciemniała. Przy poprzedniej ciąży robiłam dwa testy i najpierw nie było nic - bo za wcześnie, a potem od razu ciemna kreseczka - prawie od razu.
Ja tam wolę tym razem poczekać z moim testem - za dużo stresu :tak:



 
kochana tym niby spadkiem sie nie przejmuj, bo rano tempka jest zawsze ciut nizsza niz wieczorem, dlatego powinno sie mierzyc temp. rano o stalej porze przed wstaniem z lozka a nie wieczorem....


Piekna tempka :-D

Lilu! Oczywiscie wszystko pochrzamiłam z wrażenia! Ta temperatura to oczywiście 36,8-36,9... przy 37,9 to ja juz leze plackiem i zdycham :zawstydzona/y: Przepraszam za błąd...
No ale moja temp to nie nalezy sie sugerowac bo ja nie umiem mierzyc regularnie itd
 
kochana tym niby spadkiem sie nie przejmuj, bo rano tempka jest zawsze ciut nizsza niz wieczorem, dlatego powinno sie mierzyc temp. rano o stalej porze przed wstaniem z lozka a nie wieczorem....


Piekna tempka :-D
Może masz rację, za bardzo dramatyzuję... Myślisz, ze tempka jak najbardziej wskazująca na bobaska???:confused::confused::confused:
Apetyt mam za 3 nie tylko za 2 :sorry2: i siusiam znacznie częściej... No chyba, ze to jakaś moja chora autosugestia:-(
 
Lilu całkowicie sie zgadzam, jak się pojawia kreseczka to znaczy że coś tam już jest z tego hcg :tak::tak: ale najwidoczniej poprostu jeszcze za mały poziom...
Katarzynak tak jak dzieczyny piszą - najlepiej zrobić kolejny, tylko inny (może ten co robiłaś był akurat mało czuły)
Tak czy inaczej coś mi sie wydaje, że w najbliższych dniach bedzie wielkie hurraa :-)
Babylyss w końcu się uda, jak każdej z nas........ :-)
 
Może masz rację, za bardzo dramatyzuję... Myślisz, ze tempka jak najbardziej wskazująca na bobaska???:confused::confused::confused:
Apetyt mam za 3 nie tylko za 2 :sorry2: i siusiam znacznie częściej... No chyba, ze to jakaś moja chora autosugestia:-(

Temperature kazda kobieta ma inna w ciazy, wszystko zalezy jaka tempka jest przed owu,
Ja np. przed owu mam 36.4 36.5 a po owu mialam 36.8 a pozniej nawet 37.0
a kobiety ktore maja dosc wysoka tempke przed owu np. 36.6 36.7 po owu maja 37.2 37.5
wszystko od wszystkiego zalezy :tak:;-)
Ale u Ciebie na 99.9 % jest fasolka :laugh2:
 
Dla przykladu masz tu moj wykres z poprzedniego cyklu ;-)

I drugi wykresik ciazowy :-)
 

Załączniki

  • wykres- Lilu19.jpg
    wykres- Lilu19.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 34
  • chart91238-0.png
    chart91238-0.png
    7,4 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Ale u Ciebie na 99.9 % jest fasolka
Haha, a skąd taka pewność???:szok: Niby tyle objawów o tym świadczy, więc może sie nie mylisz:sorry2: Lekko poprawiony humor, aczkolwiek wolę się nie nastawiać i nie dowierzam do końca w to co mówisz... Okaże się lada dzień... Juz blizej niz dalej:happy:

Dla przykladu masz tu moj wykres z poprzedniego cyklu ;-)

I drugi wykresik ciazowy :-)
Lekko podobny, a ten ciążowy widać spadek, a potem wzrost tempki... Moze więc i u mnie tak być:happy: Czas najlepszym lekarzem:happy:
Dzieki za dodanie otuchy:-)

I znów mam napad gorąca i wypieki:happy: właśnie zmierzyłam tempkę i jest 37,3... aż szok...:szok:
 
Ostatnia edycja:
Do góry