reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dzięki kochana:-)

Chyba też zakupię test wykrywający jak najwcześniejszą ciążę, bo aż mnie korci...
Denerwują mnie obolałe piersi (zwłaszcza sutki i brodawki) i oddawanie gazów... :baffled:
Szkoda, ze nie mogę dowiedzieć się już, czy rośnie we mnie Szczęście...:-( 3majcie kciuki :tak:

A kiedy powinnaś dostać @? Zdaje się że jesteśmy na podobnym etapie w "starniach" tzn ja mam dziś 11-12 dzień po owulacji ale ja nie mam żadnych objawów w zasadzie...
Kiedy robisz test?
 
reklama
Dzięki kochana:-)

Ja mam kolejne objawy,

A kiedy testujesz? Będę wiedzieć kiedy mocniej kciuki zaciskać? A pracą nie martw się jak nie ta to inna!

Rudka tak chyba zrobię - ale mimo to i tak bedę działać, bo owulacja tuż tuż! Zresztą jakoś nie mam już nadziei, ze to może być ciąża.
A co u Was? Maleństwo już zdrowe? Tobie tez już przeszło przeziębienie?
 
A kiedy powinnaś dostać @? Zdaje się że jesteśmy na podobnym etapie w "starniach" tzn ja mam dziś 11-12 dzień po owulacji ale ja nie mam żadnych objawów w zasadzie...
Kiedy robisz test?
Ja tez gdzieś 10-11 dzień po owulce. Okres powinien być poniedziałek, wtorek. W czwartek najpóźniej robię teścik. Jak widać, u mnie objawów nie brakuje. Wnerwię się, jak się okaże, ze to nie to... Więc liczę na 2 przecudne krechy i Tobie życzę tego samego:-) Ale mnie poliki pieką :-p
 
Ja tez gdzieś 10-11 dzień po owulce. Okres powinien być poniedziałek, wtorek. W czwartek najpóźniej robię teścik. Jak widać, u mnie objawów nie brakuje. Wnerwię się, jak się okaże, ze to nie to... Więc liczę na 2 przecudne krechy i Tobie życzę tego samego:-) Ale mnie poliki pieką :-p

O rety tyle wytrzymasz??? Ja już się nie mogę doczekać :zawstydzona/y: chyba jutro rano zrobię... chociaż jak wyjdzie 1 kreska to będę cały weekend marudzić....:angry:
No nic, tak czy inaczej trzymam kciuki za Ciebie.;-)
 
O rety tyle wytrzymasz??? Ja już się nie mogę doczekać :zawstydzona/y: chyba jutro rano zrobię... chociaż jak wyjdzie 1 kreska to będę cały weekend marudzić....:angry:
No nic, tak czy inaczej trzymam kciuki za Ciebie.;-)
Ja wolę nie robic wcześniej, wstrzymam się. Kiedyś zrobiłam wieczorem, a rano okres, choc i tak wiedziałam, ze nie jestem, bo jedna kreska była...
Daj znać jak u Ciebie:-) a jakie masz objawy?
 
Dziewczyny jestem załamana zgubiłam obraczke!!!! nigdzie nie moge jej znalezc!!! Maz mi kazal wybrac sobie wieksza bo stwierdzila ze napewno mi beda palce puchly... oczywiscie nie przewidzial tego ze moge schudnac... i masz.... jego oczywiscie nie mam w domu bo jeszcze w pracy siedzie a ja juz nie wiem gdzie jej szukac, zaraz sie chyba porycze!:sad:

O lidzie co ja przezyłam... na szczescie udalo sie znalezc obraczke... byla w bucie!!!! Musze ja w koncu zmniejszyc!

Co do objawow to ja nie mam zadnych typowo ciazowych... troche bolaly mnie jajniki...
 
Ostatnia edycja:
Dobrze, że udało się znaleźć obrączkę. Ja bym dla bezpieczeństwa założyła ją na łańcuszek i nosiła jako wisiorek, albo w portfelu, bezpieczniej o wiele:-)
Ja już się wolę nie wypowiadać o objawach, bo mało ich nie jest :baffled: Pozdrowionka i dobrej nocki:happy:
 
Witam Was dziewczynki w piękną słoneczną sobotę! Dziś humorek mi dopisuje, bo sprawdzałam listę Staraczek i jestem między moniau a miszą!:-) One już zafasolkowane więc pomyśłałm ze szybko mnie zarażą!:-)

Życzę miłego weekendu naszym mamusiom i przyszłym mamusiom a Staraczkom owocnych starań i pięknych II na testach!;-)
 
Witam Was dziewczynki w piękną słoneczną sobotę! Dziś humorek mi dopisuje, bo sprawdzałam listę Staraczek i jestem między moniau a miszą!:-) One już zafasolkowane więc pomyśłałm ze szybko mnie zarażą!:-)

Życzę miłego weekendu naszym mamusiom i przyszłym mamusiom a Staraczkom owocnych starań i pięknych II na testach!;-)


No trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie. Ja wczoraj przez @ mialam doła (miałam ją dostać dopiero w poniedziałek a dostałam w czwartek...) a liczyłam nie na @ tylko na II a t o przez to że się doszukiwałam na siłę objawów. Miałam nadzieję że to fasolka mi tak dokucza a to ta paskudna czerwona małpa@.
ale dziś wstałam pełna nadziei ze niedługo się uda.
 
reklama
Do góry