reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Jakoś nie mogę sobie miejsca znaleźć i biegam po mieszkaniu jak głupia :baffled: U Was też jest tak gorącooo. O 19 goście przychodzą to zaraz się zajmę szykowaniem;-);-)
Oj to widzę, że dla wielu z Nas ten weekend będzie pracowity :-D:-D
Wiecie brzuch czasem mnie nadal zaboli albo zakłują jajniki. Umówiłam się do gina na 18.09. Mam nadzieje, że takie bóle to nic złego. Wczoraj jak się kąpałam to zobaczyłam, że mam wysoko szyjkę macicy i jakoś tak dziwnie jest zamknięta nigdy tak nie miałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc staraczki!!!!!!!!!

Pewnie mnie nikt juz nie pamieta bo 2 miesiace nie pisalam bo bylam na urlopie w Polsce, ale dzis wrocilam wiec pisze co u mnie. Jestem w 18 tyg ciazy udalo nam sie w Maju za 1 razem :tak: W srode mialam usg i dzidzia ma 11 cm, rozwija sie prawidlowo, a ja zaczynam odczuwac pierwsze ruchy. :-)

Dziewczyny zycze wam szybkiego zafasolkowania i glowa i nogi do gory.:-p
 
Czesc staraczki!!!!!!!!!

Pewnie mnie nikt juz nie pamieta bo 2 miesiace nie pisalam bo bylam na urlopie w Polsce, ale dzis wrocilam wiec pisze co u mnie. Jestem w 18 tyg ciazy udalo nam sie w Maju za 1 razem :tak: W srode mialam usg i dzidzia ma 11 cm, rozwija sie prawidlowo, a ja zaczynam odczuwac pierwsze ruchy. :-)

Dziewczyny zycze wam szybkiego zafasolkowania i glowa i nogi do gory.:-p

Ja kochana pamietam :tak::laugh2:
To super ze u dzidzi wszystko dobrze i sobie rosnie, ale to musi byc przyjemne uczucie czuc ruchy fasolki... :tak::laugh2:
 
ojjj cos cisza na BB , widze ze wszystkie dziewczyny wziely sie chyba za swoich M :laugh2::laugh2::laugh2:

Owocnego weekendu zycze....

A ja ide sie przywitac z kibelkiem :szok::zawstydzona/y: wypilam calego kubusia litrowego i cos mnie zmulilooo, bleeeee :wściekła/y:
 
no faktycznie cos tu cichutkoa tyle dziewuszek mialo testowac a taka cisza zadnych II :-( ja dzisiaj stchuzylam z testowaniem mam juz dosc tych I kreseczek, jakos mnie to wszystko doluje ostatnio, tempke mam 37 dzis wieksze plamienia niz ostatnio brzuch kluje i doszly jeszcze bolace pachy , martwi mnie to bo moj ginek przyjmuje dopiero we wtorek :-(
 
a ja dzisiaj pierwszy raz od 3 lat na rowerze, dostalismy koszyczek dla Oti, wiec trzeba bylo wypróbować- i rewelacja, mala zachwycona, a ja wreszcie w swoim zywiole, tak bardzo mi tego brakowało:tak: jutro też zapewne wybierzemy się na przejażdzke po lasach:-D bylo cudnie, wypoczelam jak nigdy, chociaż pewnie jutro będą zakwasy;-) po takim dotlenieniu starania bedą całkiem całkiem...no ale teraz @ wiec pauzujemy:-D
 
reklama
kochane mam jakiegos dolka.. wogole dzis dzialalismy z mezem a on stwierdzil ze dziwnie czuje w srodku.. ze cos jest jakby zamkniete,,,:// wogole z objawow ciazowych tez nic.. ani piersi mnie nie bola..jedynie wczoraj i dzis te bole podbrzusza i klucie jajniczkow i tyle.. bole glowy od ok tygodnia.. i tempka i to wszytsko... nie wiem moze wydaje mi sie ale na dole zaczyna jakby zmieniac kolor, ale nie wiem czy sobie wmawiam czy naparadwe tak jest, pytalam sie meza i on mowi ze cos tam sie zmienia..:baffled: jakiegos dolka mam:/:baffled: tak bym chciala aby sie udalo
 
Do góry