reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

kingus- wiedzialam :-D ale super :-D udalo sie:-D no treaz ty lilu19- tez napewno 2 kreseczki wyjda:-D
lili19- no jasne i z toba tez sie sprawdzi ,

powiedzcie mi kochane czy rutinacea jest bezpieczna?? bo musialam wziasc 2 tabletki, kurcze a mnie tak boli te podbrzusze od wczoraj.. juz sama nie wiem cyz to owulka czy cos pieknego..:baffled:

He he, kochana jestes :-D chociaz powiem szczerze ze sie nie nastawiam pozytywnie :sorry2:
Dzisiaj mialam wielgasna zachcianke na lazanki i musialam zrobic na obiad, bo chyba by mnie skrecilo jak bym nie zjadla :happy::zawstydzona/y: i do tego nic mi sie nie chce wogole, nawet jeszcze nie posprzatalam w domu, co zawsze o tej godzinie juz leze z tylkiem do gory bo mam juz wszytsko zrobione, a dzisiaj :baffled:

Tikanis skarbie nie weim czy te tabl. sa bezpieczne, wiem tylko ze no-spa jest napewno bezpieczna a inne nie wiem :baffled:
 
reklama
no prosze chwilke mnie nie bylo zabralam sie za panele a tu prosze jakie wiesci
Ogromne gratulacje Kingus , trzymaj sie cieplutko dbaj o siebie i spokojnych 9 miesiaczkow
hm ale wstreciuszka jestes zadnych fluidkow nie dajesz nam nieladnie :no:
 
:-D:-Dkingus- no widzisz kochana tyle przeszlas wiec zasluzylas sobie na dzidzie a moze dwie, ktoz to wie :-D
lilu19- npewno i Tobie wyjda 2 kreseczki, a ten wierszyk co kiedys napisaalam mialam na mysli wlasnie kingus, ciebie i siebie :-D
lilu19, kingus, katarzynka1979, - dzieki kochane ejestescie za te cieple slowa:)
moniau- napewno tez ci sie uda tylko trzeba mocno w to wierzyc:)

a ja mysle jednak ze to jest owulka,, klucie jajnikow, bol w podbrzuszu, ale dzialamy i dzis napewno tez bedziemy,, wiec okaze sie 25 wszystko czy to maluszek... chcialabym bardzo...;-):laugh2: temperature mam ok 36,9 juz od ok tygodnia,, najnizsza tempke 36,7 w srode, ponoc zaplodniona komorka idzie 4 dni i wtedy sa takie bole i te 4 dni to by sie zgadzalo, wiec sama nie wiem czy to maluszek sie zagniezdzal czy moze owulke mam..:
 
Ostatnia edycja:
:-D:-Dkingus- no widzisz kochana tyle przeszlas wiec zasluzylas sobie na dzidzie a moze dwie, ktoz to wie :-D
lilu19- npewno i Tobie wyjda 2 kreseczki, a ten wierszyk co kiedys napisaalam mialam na mysli wlasnie kingus, ciebie i siebie :-D
lilu19, kingus, katarzynka1979, - dzieki kochane ejestescie za te cieple slowa:)
moniau- napewno tez ci sie uda tylko trzeba mocno w to wierzyc:)

a ja mysle jednak ze to jest owulka,, klucie jajnikow, bol w podbrzuszu, ale dzialamy i dzis napewno tez bedziemy,, wiec okaze sie 25 wszystko czy to maluszek... chcialabym bardzo...;-):laugh2: temperature mam ok 36,9 juz od ok tygodnia,, najnizsza tempke 36,7 w srode, ponoc zaplodniona komorka idzie 4 dni i wtedy sa takie bole i te 4 dni to by sie zgadzalo, wiec sama nie wiem czy to maluszek sie zagniezdzal czy moze owulke mam..:

DZIDZIA DZIDZIA DZIDZIA..... :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
tikanis pisze:
a ja mysle jednak ze to jest owulka,, klucie jajnikow, bol w podbrzuszu, ale dzialamy i dzis napewno tez bedziemy,, wiec okaze sie 25 wszystko czy to maluszek... chcialabym bardzo...;-):laugh2: temperature mam ok 36,9 juz od ok tygodnia,, najnizsza tempke 36,7 w srode, ponoc zaplodniona komorka idzie 4 dni i wtedy sa takie bole i te 4 dni to by sie zgadzalo, wiec sama nie wiem czy to maluszek sie zagniezdzal czy moze owulke mam..:
nie jestem znawca ale troche wysoka ta tempka jak na owu , bardziej pasuje na ... no ale nie chce zapeszac ;-) zawsze masz taka tempke wysoką?
 
reklama
hm ale wstreciuszka jestes zadnych fluidkow nie dajesz nam nieladnie :no:
Chciałam Wam przesłać fliudki jak potwierdzę betą ale dla Was wszystko ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
żeby nie było, że się nie dzielę ;-);-);-)
 
Do góry