reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

nie jestem znawca ale troche wysoka ta tempka jak na owu ,
zawsze masz taka tempke wysoką?

MI TEZ SIE WYDAJE ZE ZA WYSOKA TEMPKA JAK NA OWU, JA PRZE OWULACJA MIALAM 36.5 36.6 W DZIEN OWU MIALAM 36.3 A PO OWU SKOCZYLA NAJPIERW DO 36.7 POZNIEJ PARE DNI NA 36.8 A DZISAJ 37.0
Wiec coas mi sie wydaje ze te jajeczko co uwolnilo sie po laparo zostalo zaplodnione :laugh2::laugh2::laugh2: a krwawienia miesiaczkowe dziewczyny nawet maja do 3 miesiaca... ;-)
i u Ciebie kochana TIKANIS to krwawienie tez wystapilo :tak::laugh2:
 
reklama
:-Dlilu19- hehhehe kurcze ale ty jestes slodka,, ja tez mysle ze w tobie malenstwo juz jest:-D:-D:-D:-D:-D:-D
adolfina- wlasnie zawsze mialam normlnie, czyli niska, pozniej sie podwyzszala i przed okresem spadala.. a teraz jak wrocilam z laparoskopi dzialalismy, pozniej byl niby oikres i teraz od okresu mam non stop wysoka tempke.. jedynie najnizsza mialam 36,7,,, a tak wysoka .. no ale mysle jednak juz teraz ze to owulka.. kingus tak samo miala.. wiec owulka mam miedzy 5-8 wrzesnia..:-D wiec od 1 juz dzialamy,, z tym ze od 5 codziennie przytulanki:-D
 
adolfina- raczej przypuszczam bo nie wierze ze to fasolka, po bolach bo w testy robilamkiedys a owulki faktcyznie nie bylo z powodu pco :baffled: dlatego w testy owu nie wieze
 
Ostatnia edycja:
tikanis obie wiemy ze moglo Ci sie wszystko teraz pomieszac , dziwna faktycznie jest ta tempka, a i bole moga byc dwuznaczne hehe ja bym lepiej zrobila sobie tescik na twoim miejscu tak dla pewnosci , nie chce robic Ci nadziei ale ..no jest dosc dziwnie , malo kto ma taka tempke , wrecz sie nie spotkaam;-) trzymam kciuki aby bylo to co mysle:tak:
 
adolfinko- dziekuje za te slowa ale nie chce robic sobie nadziei i wole zaczekac do @,, czy rzyjdzie czy nie.. a @ przypada na 23 wrzesnia, wtedy bede na wczsach, wracam 24 i wtedy zovaczymy..:) :-D
 
reklama
Witam!

Podczytuję Was dziewczynki, ale coś czasu na pisanie nie mam...

Kinguś OGROMNIASTE GRATULACJE... fluidki wyłapane i mam nadzieję, że przyniosą mi szczęście, bo u mnie te milusie dni tuz tuz, a działac już trzeba:-D

Tikanis za Ciebie trzymam kciuki.... i czekam tylko na dobre wieści...
 
Do góry