reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Coś czuje, że teścik będzie pozytywny ;-);-)

KINGUS-Mozliwe kochana ;-) naszczescie zle sie wczorajsze nie skonczylo, tylko mnie mulilo przez calyyyy wieczor, i takiego lenia mialam jak z tad do warszawy :-p:laugh2:
dzisiaj tempka 37.0 do testowania zostalo dwa dni, i az dziwne ze mnie nie korci zeby zrobic wczesniej, wogole to mam takiego stracha go zrobic ze looo:sorry2::happy:
Milej niedzieli wam zycze dziewczynki, a ja zabieram sie za gotowanie rosolku :-)
 
reklama
a u mnie @ nie ma, ale jakos tak mnie brzuch boli lekko jakby na @, sama juz nie wiem, testu nie mam, ale z checia bymz robila....jestem abrdzo niecierpliwa...
piersi jak balony.... na @ mi to wyglada a nie na ciaze...
u mnie dokladnie to samo:baffled:@ nie ma i nic sie nie zapowiada,zeby mial sie wogole pojawic:baffled:piersi ogromne,ze na noc stanik sportowy zakladam bo az bola i staraaaasznie ciezkie sa:baffled:gazy nadal sa niezaleznie od tego co zjem:baffled:w dodatku wysypalo mnie strasznie na buzi a zwylke nie mam z tym problemow nawet przed @:dry:ale testy ciagle tylko I!!!!mozna sie normalnie zalamac:-(
adolfinko - fajnie,ze juz wiesz na czym stoisz,serio!ja juz mam dosyc bo nie wiem o co chodzi z tym brakiem@ a testy negatywne:-:)crazy:wolalabym dostac @ niz codziennie sie zamartwiac i ryczec po kazdym tescie:-(zycze owocnych staranek:tak:
 
Kinguś Kochana ogromniaste gratulacje :laugh2::laugh2::laugh2: mówiłam Ci niedawno, że niedługo i Tobie się uda i wykrakałam:tak::tak::tak:.
Za pozostałe testujące i staraczki trzymam kciukasy:laugh2::tak::laugh2:. Cieszę się Waszym szczęściem Dziewczyny:-D, bardzo mi teraz potrzeba takich dobrych wieści żebym nie musiała myślec o tym co będzie ze mną. Bardzo Wam Kochane dziękuje:tak: za ciepłe słowa! Dodajecie otuchy jak nikt inny:-D. Naczytałam się w necie o cystach, torbielach i badaniach krwi oraz jaki powinnam miec normy, że teraz to już nie wiem jak przeżyje poniedziałek i wtorkowe przedpołunie w oczekiwaniu na wyniki:baffled::szok::baffled:. Przyznam się, że umieram ze strachu, a gardło mam cały czas ściśnięte i z trudem powstrzymuję się od płaczu:-(.
 
:-D katarzyna_s- moze poczekaj jeszcze pare dni i zrob tescik:)
lilu19- ja to wiem ze to bedzie fasolka:-D mowie ci:laugh2:
moniau- trzeba byc pozytywnie nastawiony choc lepiej sie nie nastawiac ze to to.. ale wierze i zycze ze u ciebie pojawiaja sie II kreseczki:-D
katarzynka1979- trzymam kciuki za ten cykl:-D
adolfinka- nie przejmuj sie kochana, nastepny cykl bedzie twoj:-D
madzio1980- trzymam kciuki za wyniki, oby byly po twojej mysli:tak:
 
KINGUŚ bardzo serdecznie gratuluję! Fluidki złapałam. Dziękuję...

Za pozostałe Staraczki trzymam mocno zaciśnięte kciukasy! Coś czuje po lekturze Waszych postów, że szykuje się tu prawdziwy wysyp fasolek! I oby tak było :-)

U mnie okresu nie było raczej plamienie, ale nie mam żadnych objawów ciążowych. 2 testy negatywne, więc tak jak pisała iki pewnie to jakiś figiel ze strony mojego organizmu. Poczekam do następnej @ i najwyżej pójdę do gina.

Pozdrawiam dziewczynki i zycze stosunkowo udanej niedzieli...:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam się niedzielnie!

a ja dzisiaj pierwszy raz od 3 lat na rowerze
Ell, wyobraź sobie, że my wczoraj też ruszyliśmy na rowery, po równie długiej przerwie:tak: i dziś... siedzieć dobrze nie mogę, tak mnie d*** boli... troche nam się trasy w lesie pomyliły i kilomertów sporo nakręciliśmy.... ale podobnie jak u Ciebie, również uwielbiam jazdę na rowerze i to fizyczne zmęczenie.

A jak u Was poranne humorki?Ktos testowal dzis?
ja dziś humor do d***:-(

Mam wrażenie, że nic z tego nie będzie. Niby owu. miała być dziś, czyli temp. powinna spaść (miałam 36,3), ale to jest o 0,1 stopnia wyżej niż wczoraj, powinien być rozciągliwy śluz, a taki nie jest... Był wczoraj, no i jeśli wczoraj była owu. to dziś powinnam mieć temp. wyższą od wczorajsze o ok 0,5 stopnia, a tak nie jest... nic nie kapuję... do bani to wszystko:-:)-:)-(
u mnie wczoraj @ po goracej kapieli:-( dzis spadla tempka na 36,7:-(dzis I kreseczka,
Adolfina 3maj się, następnym razem bedzie lepiej, musi być...
 
Witajcie dziewczynki :)
Wszystkim zafasolkowanym skladam ogromne gratulacje :)
U mnie narazie niewiadomo czy dzidzius jest czy nie trochce jeszcze poczekam na zrobienie testu.Jedynie co zauwazylam to, bol sutkow i nic poza tym.Ostatnio strasznie sie mecze bo dopadla mnie jakas infekcja,szczypie,swedzi ale na szczescie dostalam tabletki dopochwowe i juz jest lepiej.Lekarz stwierdzil iz u kobiet w ciazy bardzo czesto sa tego typu infekcje wiec moze to cos znaczy :)
 
Dziewczyny, zgłosiły się do mnie tylko 2 staraczki do wpisania na listę, a widze dużo nowych nicków, wiec prosze o zgłaszanie się bezpośrednio do mnie, bym mogła uzupełnic listę!


Kinguś to czekam na betkę i jej wzrost i ciągle jak obiecałam trzymam kciuki za rocznicowe maleństwo :-).
 
reklama
kingus- nie kochana,, trudno bedziecie musialy wytrzymac
Mam nadzieje, że się skarbie nie pogniewałaś za to :sorry2: Macie już wszystko na wyjazd?

u mnie wczoraj @ po goracej kapieli:-(
Trzymam kciuki za kolejny cykl aby on był tym ostatnim :tak::tak:

za 8 dni sie okaże;)))):-)
Mam nadzieje, że test będzie pozytywny :tak:

a u mnie @ nie ma, ale jakos tak mnie brzuch boli lekko jakby na @, sama juz nie wiem, testu nie mam, ale z checia bymz robila....jestem abrdzo niecierpliwa... piersi jak balony.... na @ mi to wyglada a nie na ciaze...
Jeszcze nic straconego ;-)

KINGUS-Mozliwe kochana ;-) naszczescie zle sie wczorajsze nie skonczylo, tylko mnie mulilo przez calyyyy wieczor, i takiego lenia mialam jak z tad do warszawy :-p:laugh2:
Czasem trzeba sobie poleniuchować ;-) Już nie mogę doczekać się Twoje wyniku:tak::tak: Jesteśmy z Tobą :-)

Przyznam się, że umieram ze strachu, a gardło mam cały czas ściśnięte i z trudem powstrzymuję się od płaczu:-(.
Nie denerwuj się na pewno wszystko będzie dobrze. Mi na stersik pomagał mi rumianek. Wiesz moja mama kiedyś miała torbiele i miała mieć zabieg ale pochodziła do bioenergioterapeuty i jej zniknęły. Ta babka mówiła, żeby samemu potrzeć dłoń o dłoń energicznie i jak się rozgrzeją to przyłożyć na jajniki i tak kilka razy. Możesz spróbować. Ściskam Cię mocno :happy:

Kinguś to czekam na betkę i jej wzrost i ciągle jak obiecałam trzymam kciuki za rocznicowe maleństwo :-).
Dzięki, będę na bieżąco informować
 
Do góry