reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

tkanis masz huśtawkę nastrojów, to dlatego pewnie...moze jestes zafasolkowana i tyle :)

a ja dzis czuje się co chwile inaczej, raz szczęśliwa a za chwile smutna, przez ostatnio tydzień czuję jakbym zbrzydła o 100%...macie coś takiego, mówie wam nie moge na siebie patrzec...nie miałam tak chyba nigdy....no wiadomo ze miałam lepsze i gorsze dni, ale teraz widze ze jestem okropnie brzydka.....
 
reklama
Pewnie mnie nikt juz nie pamieta bo 2 miesiace nie pisalam bo bylam na urlopie w Polsce, ale dzis wrocilam wiec pisze co u mnie. Jestem w 18 tyg ciazy udalo nam sie w Maju za 1 razem :tak: W srode mialam usg i dzidzia ma 11 cm, rozwija sie prawidlowo, a ja zaczynam odczuwac pierwsze ruchy. :-)
Ja też pamiętam :tak: Super, że wszystko się dobrze układa:tak:
A ja ide sie przywitac z kibelkiem :szok::zawstydzona/y: wypilam calego kubusia litrowego i cos mnie zmulilooo, bleeeee :wściekła/y:
Coś czuje, że teścik będzie pozytywny ;-);-)

ostatnio brzuch kluje i doszly jeszcze bolace pachy , martwi mnie to bo moj ginek przyjmuje dopiero we wtorek :-(
Mnie też bolą piersi przy pachach ;-) Będzie dobrze.

a ja dzisiaj pierwszy raz od 3 lat na rowerze, dostalismy koszyczek dla Oti, wiec trzeba bylo wypróbować- i rewelacja,
Fajną mieliście sobotę :tak:

kochane mam jakiegos dolka.. wogole dzis dzialalismy z mezem a on stwierdzil ze dziwnie czuje w srodku.. ze cos jest jakby zamkniete,,,:// wogole z objawow ciazowych tez nic.. ani piersi mnie nie bola..jedynie wczoraj i dzis te bole podbrzusza i klucie jajniczkow i tyle.. bole glowy od ok tygodnia.. i tempka i to wszytsko... nie wiem moze wydaje mi sie ale na dole zaczyna jakby zmieniac kolor, ale nie wiem czy sobie wmawiam czy naparadwe tak jest, pytalam sie meza i on mowi ze cos tam sie zmienia..:baffled: jakiegos dolka mam:/:baffled: tak bym chciala aby sie udalo
Proszę zrób test dla Swojego spokoju i Naszego :tak::tak::tak:Bo nie wiem czy wytrzymam tyle w niewiedzy ;-)

a ja dzis czuje się co chwile inaczej, raz szczęśliwa a za chwile smutna, przez ostatnio tydzień czuję jakbym zbrzydła o 100%...macie coś takiego, mówie wam nie moge na siebie patrzec...nie miałam tak chyba nigdy....no wiadomo ze miałam lepsze i gorsze dni, ale teraz widze ze jestem okropnie brzydka.....
Słonko nie martw się, weź relaksującą kąpiel, zjedz czekoladkę ;-)
 
kingus- nie kochana,, trudno bedziecie musialy wytrzymac,, ja nie chce sie rozczarowac, test zrobie po terminie @, jesli nie dostane czyli ok. 25. a pisze wam te rozne moje nastroje bo wkoncu po to ten portal jest,,, :tak:no i bardzo chcialabym aby sie udalo,, no ale jakiegos dolka mialam wczoraj..dzis tempka 37,1 :-D
 
kingus- nie kochana,, trudno bedziecie musialy wytrzymac,, ja nie chce sie rozczarowac, test zrobie po terminie @, jesli nie dostane czyli ok. 25. a pisze wam te rozne moje nastroje bo wkoncu po to ten portal jest,,, :tak:no i bardzo chcialabym aby sie udalo,, no ale jakiegos dolka mialam wczoraj..dzis tempka 37,1 :-D
trzymam kciuki mocno zeby te objawy to fasolke zapowiadaly:tak::tak::tak:

ja dzis tescik z samego rana i nadzieja calkiem juz upadla,bo ....I tylko:-(a bylam pewna!5dzien po terminie @ i nadal ta paskudna jedna krecha:crazy::-(Mam jeszcze jeden tescior w domu i jutro robie ostatni raz z samiutkiego rana....We wtorek gora srode beda wyniki krwi,wiec na tym koncze:-(
A jak u Was poranne humorki?Ktos testowal dzis?
 
u mnie wczoraj @ po goracej kapieli:-( dzis spadla tempka na 36,7:-(dzis I kreseczka, no ale moze to i lepiej bo juz bylam zalamana ze ciaza zaczela sie plamieniami, musze zatem isc do lekarza co z tymi mdlosciami , zgaga i bolacym zoladkiem i za kilka dni zabieramy sie dalej do roboty, nie ma tego zlego.. trzymam kciuki za Was :tak:
 
magdus1983Czesc staraczki!!!!!!!!!
Pewnie mnie nikt juz nie pamieta bo 2 miesiace nie pisalam bo bylam na urlopie w Polsce, ale dzis wrocilam wiec pisze co u mnie. Jestem w 18 tyg ciazy udalo nam sie w Maju za 1 razem :tak: W srode mialam usg i dzidzia ma 11 cm, rozwija sie prawidlowo, a ja zaczynam odczuwac pierwsze ruchy. :-)

hej, ja niesety nie moge Ciebie pamiętać bo 2 miesia ce temu jeszcze nie bylam staraczką:) Serdecznie Ci gratuluję i życzę żeby dzidzia była zdrowa a Ty żebys spokojnie przebrnęła przez te 9 miesięcy ( co ja plotę to już dużo dużo mniej niż 9 miesięcy ):)
To że udało Ci się za pierwszym razem nastraja mnie pozytywnie i dodaje wiary że może i mi się uda za 1 razem:) ( za 8 dni sie okaże;))))


:-)
 
Ostatnia edycja:
ja specjalnie na następny cykl wyjeżdzam w góry, żeby "robota" była milsza i bardziej owocna:)

ale póki co mam jeszcze nadzieję że może się jednak uda teraz...:-)
kurcze a ja mam caly urlop i zastanawiam sie gdzie tu jechac hehe gdzie bedzie sie fajnie starac ;-) gory troszke daleko przeraza mnie jazda przez cala polske:no:
 
Adofinko - tez wyznaje zasade ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i lepiej się z tym zyje :)

a u mnie @ nie ma, ale jakos tak mnie brzuch boli lekko jakby na @, sama juz nie wiem, testu nie mam, ale z checia bymz robila....jestem abrdzo niecierpliwa...
piersi jak balony.... na @ mi to wyglada a nie na ciaze...
 
reklama
Adofinko - tez wyznaje zasade ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i lepiej się z tym zyje :)

a u mnie @ nie ma, ale jakos tak mnie brzuch boli lekko jakby na @, sama juz nie wiem, testu nie mam, ale z checia bymz robila....jestem abrdzo niecierpliwa...
piersi jak balony.... na @ mi to wyglada a nie na ciaze...
poki @ nie ma badz pelna nadziei te bole to sa tak podobne ze nigdy nic niewiadomo:tak:
 
Do góry