reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kinguś wielkie , ogromne gratulacje !!!!!! :-):-):-)

Lilu jak dla mnie temperatura 37 też bardzo dobrze rokuje więc mam nadzieję że Tobie też się udało . A z kąt pochodzisz ? Bo ja też niedaleko od Krakowa
Tikanis trzymam kciuki
 
reklama
kingus, asus- nie dziekuje za dobre zyczonka, oby to byl maluszek...
kingus- prosze przypomnij ile sie staralas i wiem ze sie leczylas.. ze twoj maz tez wiec prosze przypomnij bo twoj przypadek daje np mi nadzieje ze i mi sie uda...
a mialas jakies objawy???

mnie godzine temu chyba byl punkt kulminacyjny bo okropnie zaczelo podbrzusze polec jajniki kluc,, ael polozylam sie na chwile i przeszlo.. teraz czuje napiecie w brzuszku,, i wciaz takie rozciaganie, ale to jest jest bol tylko takie odczucie..testu nie chce narazie robic bo do okresu zostalo jeszcze 3 tygodnie,, dzis mam 16dc, cykle mam 32 dniowe.. a okres mialam 22 sieprnia, wiec teraz juz byly albo trwaja moje dni :-D oby te klucie i uczucie rozciagania oznaczaly fasolinke.. okaze sie jak wrocimy z podrozy poslubnej,,, czyli testowac bede 25:):baffled:

a powiedzcie czy rutinacea wplywa niekorzystnie na ciaze?

basias- wchodzisz w moje ustawienia - sa w rogu po lewej stronie u gory, tam naciskasz na edytuj sygnature,, i w okienku wklejasz suwaczek,, a suwaczek tworzysz i jak juz masz utworzony kopiujesz sciezke dostepu tam gdzie pisze bbc..no i pozniej w sygnaturze dajesz wklej i jest, jakby co to pisz,, bede podpowiadac
 
Ostatnia edycja:
Kingus - Beatko :-p COZ ZA WSPANIALY PREZENT IMIENINOWY!!!!!KOCHANA GRATULUJE CI Z CALEGO SERDUCHA :-D

Ja juz sie ciesze z Twojego szczecia , ale daj znac w poniedzialek jak tam wyniki betki :-D:-D:-D
 
Kingus WIELKIE GRATULACJE :) Oby wszyskto bylo tak jak o tym amrzysz!!

Tikanis - moze i mi powrozysz :) he he, ja nie testowalam bo testu nie mam...moze jutro rnao bo dzis ide na impreze do znajomych, maja urodziny, wiec jak bede wracala do apteki podejde :)

moj@ powinna byc moze w poneidzialek, a mzoe we wtorek...choc czasem lubi mi platac figle...
a ja czuje sie dziwnie, hustawki nastrojow itp, ale boli nie mam zadnych, jedynie piersi coraz wieksze...ale przed @ tak mam zawsze rpawie wiec sie juz nie nastawiam...
 
łomatko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
KINGUŚ!!!!!!!!!!!!!!!! jak jechalam z pracy, to pomyslalam, ze jak wejde na BB, to muszę Ci życzonka zlozyc, bo to Beatki dzis.A tu taka niespodzianka!!!!GRATULACJE!!! nareszcie się doczekalas!!!!!!!!! super, mam nadzieje ze teraz to juz wszysciutko po twojej mysli.Bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-DI wszystkiego naj naj z okazji imienin-życze blizniakow najlepiej! i szczesliwych 9 msc.!!!!!!!!
 
Witajcie w słoneczną sobotę.
Rano zrobiłam test i zrobił się jakiś zaciek ale wyszła 2 kreska ale wysłałam M po drugi test a tam już II kreseczki. Pojechałam od razu na bete wynik w poniedziałek. Będę się cieszyć jak beta będzie rosła ;-);-);-) Na razie cieszę się umiarkowanie(wtajemniczeni pamiętają moją ciążę biochemiczną). Trzymajcie kciuki za bete :tak::tak::tak:
Ktoś jeszcze dziś testował??


TRZYMAM KCIUKI Z CAŁEJ SIŁY!!!
Na pewno będzie dobrze!!!

GRATULUJĘ II
 
reklama
kingus- prosze przypomnij ile sie staralas i wiem ze sie leczylas.. ze twoj maz tez wiec prosze przypomnij bo twoj przypadek daje np mi nadzieje ze i mi sie uda...
a mialas jakies objawy???
. okaze sie jak wrocimy z podrozy poslubnej,,, czyli testowac bede 25:):baffled:
a powiedzcie czy rutinacea wplywa niekorzystnie na ciaze?
Staramy się gdzieś tak gdzieś od stycznia. Okazało się, że chyba nie mam owulacji i gin stwierdziła pco. Brałam clo i duphaston w pierwszym cyklu miałam ciążę biochemiczną(poronienie na bardzo wczesnym etapie), w drugim cyklu nic a teraz był trzeci cykl z clo (2 tabletki dziennie) miałam 2 pęcherzyki. Owulacje miałam 23.08(sobota) pierwszy raz ją czułam(jajniki starsznie kłuły i przeszło) przytulaliśmy się w piątek wieczorem i sobotę wieczorem. Po 7 dniach od owulacji zaczeły mnie kłuć jajniki i brzuch bolał jak na @ (czułam takie skurcze) no i piersi zaczeły boleć(ale miałam tak czasem po duphastonie). Po 14 dnich od owulacji zrobiłam test. Mój M łyka salfazin.

Tikanis co do rutinacey nie mam pojęcia.
Myślę, że wrócicie z pasażerem na gapę z podróży :-D:-D:-D

Dzięki dziewczyny ;-)
 
Do góry