reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

dziewczynki powiedzcie co to moze byc jak od 2 dni mam pobolewanie w podbrzuszu, ten bol jest taki jakby ktos mi tam cos naciagal.. jajnik czasami zakluje...dzis mam 15 dc, czyli prawdopodobni owulka.. dzialamy juz od kilku dni...do pobolewanie podbrzusza doszedl bol glowy, piersi mnie bola ale po bokach od pach, bol jakbym kg nosila .. i sie nameczyla... ://:baffled:
hmmm i coz to jest... owulka czy co???:baffled:

Ojjj kochana wydaje mi sie ze masz ksiazxkowe obiawy ciazowe :sorry2: ciagniecie w brzuchu, zaklucie jajnikow, bol glowy, bol piersi pod pachami, te wszystkie wypisale obiawy sa obiawami ciazowymi....
KOCHANa moze zrob sobie test, albo lepiej pojdz na betke, bo cosik mi sie wydaje ze tu CUD sie stal i jest FASOLKA :laugh2::laugh2::laugh2:
Co do cudow to wlasnie kiedys czytalam ze dziewczyna zaszla w ciaze kochajac w cyklu tylko raz i to pod koniec @, czyli w jakis 5 lub 6 dc :-p


KINGUS- kochana jaki wynik :confused: czekam z niecierpliwoscia, zaraz obgryze chyba wszystkie palce :szok::laugh2:
 
reklama
lilu19- jak czytam to to az mi sie mordka zasmiala.. hehe,, bol w podbrzuszu dalej jest,, ale czytalam ze moze to swiadczyc o owilacji, o peknieciu pecherzyka i uwolnieniu plynu i on podraznia scianki i stad ten bol,, czyli owulacja, akurat wedlug moich obliczen tak by przypadala..no i nie czuje dzis juz bolu piersi po bokach..takze lilu sadze ze to jednak owulka jest:):laugh2: no i dzialamy z mezem:-D co do testu to narazie nie robie bo teraz nie ma sensu,, testowac jakby co bede kolo 25, no oby cos pieknego z tego wyniklo...a ty lilu odczuwaasz jakies bole jak masz owulacje??
kingus- co sie z toba dzieje?? mialas dac znac.. pewno tescik wyszedl pozytywny no i sie cieszysz z mezem.. stad jeszcze nie dalas znac:szok::-D
 
Ostatnia edycja:
...a ty lilu odczuwaasz jakies bole jak masz owulacje??

Wiesz co kochana, ja w sama owulacje nic nie czuje :sorry2:
troszke pozniej pobolewal brzuch, tym razem nawet nie, tylko teraz jak wciagam brzuszek to tak jakby zaboli :sorry2::happy:
Zostaly mi trzy dni do testowania, a dzisiasj tempka wzrosla mi do 37,0 ostanio 5 dni utrzymywalam sie na 36.8....:rofl2:
Ale ciazowe sie nie czuje i nie robie sobie zadnych zludzen.... :zawstydzona/y:
 
A tak wogole Tikanis, bo juz dawno mialam sie zapytac z kad ty jestes ? bo o ile pamietam to mialas laparo chyba w krakowie, tak ?
sorrki ze tak wypytuje ale ciekawa jestem :zawstydzona/y:
Bo ja sama pochodze z pod krakowa :happy:
 
Witajcie w słoneczną sobotę.
Rano zrobiłam test i zrobił się jakiś zaciek ale wyszła 2 kreska ale wysłałam M po drugi test a tam już II kreseczki. Pojechałam od razu na bete wynik w poniedziałek. Będę się cieszyć jak beta będzie rosła ;-);-);-) Na razie cieszę się umiarkowanie(wtajemniczeni pamiętają moją ciążę biochemiczną). Trzymajcie kciuki za bete :tak::tak::tak:
Ktoś jeszcze dziś testował??
 
kingus- wiedzialam :-D ale super :-D udalo sie:-D no treaz ty lilu19- tez napewno 2 kreseczki wyjda:-D
lili19- no jasne i z toba tez sie sprawdzi ,

powiedzcie mi kochane czy rutinacea jest bezpieczna?? bo musialam wziasc 2 tabletki, kurcze a mnie tak boli te podbrzusze od wczoraj.. juz sama nie wiem cyz to owulka czy cos pieknego..:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie w słoneczną sobotę.
Rano zrobiłam test i zrobił się jakiś zaciek ale wyszła 2 kreska ale wysłałam M po drugi test a tam już II kreseczki. Pojechałam od razu na bete wynik w poniedziałek. Będę się cieszyć jak beta będzie rosła ;-);-);-) Na razie cieszę się umiarkowanie(wtajemniczeni pamiętają moją ciążę biochemiczną). Trzymajcie kciuki za bete :tak::tak::tak:
Ktoś jeszcze dziś testował??


Moje gratulacje :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Jak robiłam drugi test to mi się ręce trzęsły, że myślałam, że nie trafie w to okienko ;-)
Lilu Tobie też Tikanis wywróżyła, że teraz się uda :tak::tak: Czekamy na wynik testu ;-)
Tikanis może lepiej zrób ten teścik będziesz wiedziała o co chodzi.
 
Do góry