reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kasiu ja tez mam jakis zly dzien dzisiaj ale mi zaczelo sie po tescie bylam do czasu zrobienia taka pelna wiary, checi do pracy , a teraz mnie wszystko wkurza i leze bez checi do niczego masakra , zaczynam sie zastanawiac czemu moj organizm tak fiksuje , reke bym sobie dala obciac ze te objawy sa prawdziwe ale chyba nie , juz 2 dni po terminie i I kreska to chyba niemozliwe. dostala bym @ i bylo by ok a nie taki zamet w glowie
 
reklama
katarzyna s , adolfina gołwy do góry i nie smucić się, będzie dobrze...zobaczycie....a teraz juz niedługo weekend czas wypocząć i zregenerować siły do walki, albo dla fasolki:-)
 
pixella77 nie mowilam Ci co masz robic , wybacz zle to zrozumialas , mowilam ze latwiej to zniesc nie mysac o zlych rzeczach , idac twoim tokiem to usg tez nie jest niczym pewnym, ja je widziala kilka razy, ba nawet trzymalam swoje corki na rekach i co ? i w dzien dziecka odwiedzam je na cmentarzu , dlatego mowie ze do konca nic nie wiadomo i cala ciaze sie denerwowac mam ? to nie jest rozwiazanie.
pewnie ze forum jest po to by opowiadac o swoich watpliwosciach itp, ale bez przesady by przenosic to na innych.
naprawde ta dyskusja nie ma sensu kazda ma swoje doswiadczenia i swoje racje
ja mam teraz w glowie swoje II kreseczki i szkoda mi czasu na jakies nieporozumienia :-)
 
Kasiu ja tez mam jakis zly dzien dzisiaj ale mi zaczelo sie po tescie bylam do czasu zrobienia taka pelna wiary, checi do pracy , a teraz mnie wszystko wkurza i leze bez checi do niczego masakra , zaczynam sie zastanawiac czemu moj organizm tak fiksuje , reke bym sobie dala obciac ze te objawy sa prawdziwe ale chyba nie , juz 2 dni po terminie i I kreska to chyba niemozliwe. dostala bym @ i bylo by ok a nie taki zamet w glowie


Adolfina nie przejmuj się jeszcze przed wcześnie, moja bratowa dwa dni po terminie @ robiła test ciązowy później po kolejnych dwóch dniach i później znów po 2 dniach i dopiero za 4 razem tak 1,5 tyg po terminie @ wyszły dwie krechy :tak:. Więc na razie nie bądź złej myśli, ale tez staraj się nie robić nadzieji . Bo ja przez dwa lata co robienie testu to ryczałam jak wół. Sama sobie wpierałam , że to napewno już teraz i cały czas nici. Teraz mam nadzieję że w końcu szczęscie sie do mnie uśmiechnęło:tak: zobaczymy w czwartek co gin powie.
 
Adolfina nie przejmuj się jeszcze przed wcześnie, moja bratowa dwa dni po terminie @ robiła test ciązowy później po kolejnych dwóch dniach i później znów po 2 dniach i dopiero za 4 razem tak 1,5 tyg po terminie @ wyszły dwie krechy :tak:. Więc na razie nie bądź złej myśli, ale tez staraj się nie robić nadzieji . Bo ja przez dwa lata co robienie testu to ryczałam jak wół. Sama sobie wpierałam , że to napewno już teraz i cały czas nici. Teraz mam nadzieję że w końcu szczęscie sie do mnie uśmiechnęło:tak: zobaczymy w czwartek co gin powie.
chyba tak zle nie bedzie jak sie okzaze ze nie jestem ale zlosci mnie ta niepewnosc ,wolalabym juz wiedziec tak albo nie a nie takie gdybanie , marzenie tak bym pewnie zabrala sie za kolejne staranka a teraz to nawet sie boje czy jakby co to nie zaszkodziloby to
daj znac szybciutko co tam gin powie
 
chyba tak zle nie bedzie jak sie okzaze ze nie jestem ale zlosci mnie ta niepewnosc ,wolalabym juz wiedziec tak albo nie a nie takie gdybanie , marzenie tak bym pewnie zabrala sie za kolejne staranka a teraz to nawet sie boje czy jakby co to nie zaszkodziloby to
daj znac szybciutko co tam gin powie
zgadzam sie,tez wolalabym wiedziec czy to fasolka czy wyobraznia plata figle:dry:M juz sie pytal kiedy nastepne starania bo jak narazie stoimy w martwym punkcie i czekamy na jakikolwiek znak na tesciku tej drugiej kreseczki...i powiem Wam szczerze,ze narazie to ja nie mam ochoty na jakiekolwiek przytulanki dopoki nie dowiem sie o wyniku bo za bardzio zdenerwowana jestem i nie w glowie mi nic innego niz to czy sie udalo.do tego te objawy,calkiem mnie z humoru wyprowadzaja i wieczorem to ja chce tylko spaaaaaaac....nie wszystkim sie to podoba:-p;-):sorry2:
to takie bez sensu:ani II ani @:baffled:i jak tu sie nie stresowac,kurde!:sorry2:wiem,ze trzeba wyluzowac ale to latwo mowic,a co innego zrobic:dry::rofl2:
 
zgadzam sie,tez wolalabym wiedziec czy to fasolka czy wyobraznia plata figle:dry:M juz sie pytal kiedy nastepne starania bo jak narazie stoimy w martwym punkcie i czekamy na jakikolwiek znak na tesciku tej drugiej kreseczki...i powiem Wam szczerze,ze narazie to ja nie mam ochoty na jakiekolwiek przytulanki dopoki nie dowiem sie o wyniku bo za bardzio zdenerwowana jestem i nie w glowie mi nic innego niz to czy sie udalo.do tego te objawy,calkiem mnie z humoru wyprowadzaja i wieczorem to ja chce tylko spaaaaaaac....nie wszystkim sie to podoba:-p;-):sorry2:
to takie bez sensu:ani II ani @:baffled:i jak tu sie nie stresowac,kurde!:sorry2:wiem,ze trzeba wyluzowac ale to latwo mowic,a co innego zrobic:dry::rofl2:
identycznie i u mnie :crazy::crazy::crazy:
 
i u mnie identycznie
tescy nic nie pokazuaj, @ ani widu ani słychu
jedynie cos peirsie duze
a dzis wstalam po 6!!! to do mnie nie podobne bo ja lubie tak do 9-tej czy nawet 10-tej pospac :) a chodze tez o 10-tej co do mnie nie podobne bo siedzialam zawsze do 1 w nocy...dziwne
a dzis w samochodzie w dzien sie zdrzemnełam co juz w ogole niepodobne do nie...
ta nadzieja mnie wykocnzy

trzymam za was kciuki dziewcyzny!!!
 
Witajcie dziewczynki.
Jestem już po teście kompetencyjnym do pracy teraz w ciągu tygodnia się dowiem jak mi poszło. Jutro z rana robię sikańca bez względu na wynik odezwę się. Proszę o trzymanie DUŻYCH kciuków za mnie :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Miłego i owocnego weekendu wszystkim życzę.

P.S Miło by było dostać II kreseczki na imieniny ale się nie nastawiam :szok:
 
reklama
Witajcie dziewczynki.
Jestem już po teście kompetencyjnym do pracy teraz w ciągu tygodnia się dowiem jak mi poszło. Jutro z rana robię sikańca bez względu na wynik odezwę się. Proszę o trzymanie DUŻYCH kciuków za mnie :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Miłego i owocnego weekendu wszystkim życzę.

P.S Miło by było dostać II kreseczki na imieniny ale się nie nastawiam :szok:


Kinguś trzymam kciukasy za dwie krechy:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Ja dzis po trzech dniach zrobiłam powtornie teściora i znów wyszły dwie krechy, teraz byle do czwartu i zobaczymy co gin mi powie. Objawy mam takie jak moja bratówka i kolezanka mialy w 6 tyg , więc zobaczymy co gin powie.
 
Do góry