reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Karola- No właśnie dla tego moja gin mnie kieruje na cc , jak nie urodzę do 37 SN, boi się ze mogą mu obojczyk złamać itd , ja urodziłam już dwa razy SN i nie mam złych wspomnień i nie chciała bym mieć :-) twój Olek tez kawał chłopa się urodził :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej[emoji6]

Nati, jeśli będzie taka konieczność to może lepiej zdecyduj się na CC. Mój Olek od polowkowego usg wyprzedził. Zawsze był większy. Liczyłam z moją gin że urodzę dwa tyg przed terminem a w efekcie przenosilam. Na usg w dniu tp wyszło że waży 4100. Dwa dni później w szpitalu wagą wahała się między 4300 -4100, No a urodził się 4470. W sumie dobrze że się urodził przez CC bo neonatolog powiedziała mi że SN nie byłoby szans bo mały szeroki w barkach i by się zablokowal w kanale rodnym. Życzę dobrych decyzji ze strony lekarzy[emoji6]

Olinek jest już z nami[emoji177] 28.11 g. 8.55
Przeraża mnie to że człowiek jest zdany na lekarzy i to oni decydują o naszym być albo nie być. Też się trochę martwię bo Amelia na połówkowym w tym samym tc ważyła 380g a ta córcia 500g no ale zobaczymy, nie ma co się martwić na zapas [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karola- No właśnie dla tego moja gin mnie kieruje na cc , jak nie urodzę do 37 SN, boi się ze mogą mu obojczyk złamać itd , ja urodziłam już dwa razy SN i nie mam złych wspomnień i nie chciała bym mieć :-) twój Olek tez kawał chłopa się urodził :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kawał, kawał[emoji12]
Ma 3 miesiące a wygląda jakby już pół roku miał[emoji6]
Teraz z perspektywy czasu wiem że jeśli kolejne dziecko też będzie takie duże to się sama na CC zdecyduje, ale mam cichą nadzieję że będzie mniejsze. No ale tym to się będę martwić jak wrócę do starań (co planuje za jakies rok może dwa[emoji6])

Olinek jest już z nami[emoji177] 28.11 g. 8.55
 
reklama
Do góry