reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Zapomniałam napisać , wczoraj byłam na kontrolnej wizycie i moja gin jak zobaczyła ile w 35 tc wazy mój olbrzym , dała mi skierowanie na kolejne usg po 32tc żeby upewnić się że on taki duży . Powiedziała że jak nie urodzę do 2 tygodni to daje mi skierowanie na cc, ale szyjka się już skróciła do 20mm wiec jest szansa że wyskoczy w 37 tc


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nati a Adaś na poprzednim usg ile ważył? Faktycznie jest bardzo duży i to aż dziwne, że tyle waży na miesiąc przed porodem. Może idzie na rekord:-) niedawno się gdzieś urodził ponad 6 kg chłopczyk. Nie wiem czy to dobry pomysł, żeby robić cięcie w 37 tc, bo bobas duży...zdarzały mi się w pracy przypadki, że dziecko ponad 4 kg, a miało problem z oddychaniem bo płucka jeszcze slabiutkie.

Dla mnie ten syrop to masakra jest. Słodkie tylko i w ogóle na nic nie pomaga:-/ już wolę się mleka z czosnkiem i miodem napić.
 
Usg co do wagi w zaawansowanej ciąży chyba może się mylić ?
Mnie straszyli, że syn malutki będzie 2750, a tydzień później urodził się 2950
Tylko nie wiem czy mogą się pomylić w drugą stronę ...



U mnie młody będzie chory ...nigdy w dzień nie śpi. A jak śpi to pewne, że będzie mu coś dolegać. No i śpi.
 
Nessi jasne że może się mylić i w jedną i w drugą stronę. Im bardziej zaawansowana ciąża, tym większe prawdopodobieństwo pomyłki. Gdzieś czytałam, że określanie wagi na USG, to jak zgadywanie ile ktoś waży po rozmiarze spodni. Męża kuzynka rok temu rodziła i na usg młoda ważyła 5 kg, waga po porodzie 4320, więc prawie 700g różnicy.

Mam nadzieję, że może jednak synka ominie choroba. Teraz taki okres, że pełno tych wirusów lata w powietrzu.
 
Witajcie [emoji16]
Ja już po szkole
Odpocznę chwile i idziemy po Młodą do teściów

Arte udanego tego wypadu, choć krótkiego [emoji106][emoji12]

A u mnie test dziś taki

Owu na horyzoncie ale o dziwo jajniki mnie nie bolą [emoji19]


1488635100-aaaaaa.jpeg


*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Witajcie [emoji16]
Ja już po szkole
Odpocznę chwile i idziemy po Młodą do teściów

Arte udanego tego wypadu, choć krótkiego [emoji106][emoji12]

A u mnie test dziś taki

Owu na horyzoncie ale o dziwo jajniki mnie nie bolą [emoji19]


1488635100-aaaaaa.jpeg


*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
No zbliża się wielkimi krokami :) Mnie bolały teraz z 2 dni przed owu.
 
Nati fajnie ze lekarz w ogóle przejmuje się w jaki sposób ty urodzisz. Ja małą przenosiłam 2tyg i na usg w szpitalu muwili mi że mała przekroczyła już 4kg a urodziła się 3,360kg więc ja tam im nie wierzę [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tynka, Nessi- dla tego mam znowu powtórzyć usg zeby sprawdzić czy waga się zmieni , narazie jest 3700, jak nie urodzę naturalnie do 37 tc to dopiero bede się umawiać na cc , a cc robią w 38/39 tc , jak sam się urodzi w 37 SN to ja już wpływu na to nie bede mieć :)

Powiem wam że ja liczę na to że usg się myli tak o 500g , ale on od początku wyprzedza o 2 tygodnie , podobno każde kolejne dziecko jest większe mój Maks miał 4kg 7 dni przed terminem

Nuria- u mnie słoneczko i ciepło :-)

Mania- ow puka do drzwi ;)

Majka- No nawet mi się spoko trafiła gin , wypytywała czy w rodzinie rodziły się duże dzieci itd No ja liczę na to że sprzęt się jednak trochę myli ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry