reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Matko,ale tu emocji!! Agnesis,moze jeszcze nic straconego,zrob jutro jeszcze raz z porannego :happy:bum-ty to jakas rekordzistka z tym cyklem jestes:shocked2:ale moze tez powinnas zrobic ciążowy?ale by byla niespodzianka :rolleyes:a ja dziś zaliczylam drugi skok temperatury, od rana bolo mnie glowa i jakoś dziwnie sie czuje a do tego wzdęcia masakra jakas...dzis 10dpo moze to dobrze wróży?:)
 
Agnesis, wkurzasz mnie!!! :p Kurrrde, uspokój się i nie świruj! Gołym okiem widoczne były kreski. Nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę, tylko jutro rano siknij na test i będzie wiadomo. A najlepiej jutro rano jedź na betę i nie będzie już domysłów!! ;) I to żaden pechowy rok, właśnie za chwilę może się okazać, że bardzo szczęśliwy. Nic nie dzieje się bez przyczyny....
 
Dziewczyny kupilam bobo test ale strumieniowy [emoji57]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
agnesis byłam nastawiona jak wroce do domu , bo u mnie i tak jedna będzie [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
agnesis byłam nastawiona jak wroce do domu , bo u mnie i tak jedna będzie [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]

Dobra, dobra. Rozcienczony mocz masz teraz :p
 
Do góry