reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

agnesis a ty masz synusia nie ? Ponoc chłopcy są grzeczniejsi [emoji4]

Majka a od kiedy ci sie te cykle tak dupcza?

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola [emoji777]
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa[emoji777]
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
agnesis a ty masz synusia nie ? Ponoc chłopcy są grzeczniejsi
emoji4.png


Majka a od kiedy ci sie te cykle tak dupcza?

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola
emoji777.png

ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa
emoji777.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia
emoji170.png

EVEEE 29.08 - prenatalne
emoji171.png

BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa
emoji172.png
Ogólnie nigdy regularnych nie miałam ale najdłuższe od początku roku były 2 po 34 dni więcej nie.
 
Rany, dziewczyny jak Wy produkujecie. Szał ciał normalnie[emoji4]

Witaj Eolinka, czasem zdarza się ze post ucieknie zwłaszcza jak jest dużo osób, a nasze forum przeżywa drugą mlodosc[emoji4]

Wybaczcie ze nie odniosę się do każdej z osobna.
To chociaż ogółem.

Co do inofem to też to piłam chociaż moje cykle to zawsze regularne były. Mniej więcej 26-29 dni ale moja gin stwierdziła ze nie zaszkodzi A może pomóc bo zawiera kwas foliowy i ten myo-inozytol czy jakos tak. To drugie ma też pomóc z pecherzykami ale co to już nie pamiętam.Swoją drogą mam 20 saszetek i jak któraś chce to priv i dogadamy się.

Co do badań to lepiej nie zwlekać. Większość badań wykonuje się między 3-5 dniem cyklu. Tylko progesteron 7 dni po ovu.

Agnesis, jak prawnik uważa ze sprawa jest na twoja korzyść to ja bym się nie zastanawawiala tylko składała pozew.

To chyba tyle narazie. A ja dzisiaj zaczęłam swirowac. Wpadłam w panike ze nie wyrobie się z wyprawka. Tak ten czas zapieprza ze boje się ze mi to braknie[emoji52]
 
reklama
W piątek to myślę że już @ u mnie będzie, chyba że nie będzie to znów zatestuje ;)

Nati większe dzieci to duża wygoda, są takie samodzielne :D

Bum no chyba grzeczniejsi, choć nie powiem, swoje za uszami ma ;) ale ogólnie wydaje mi się, że nie jest z nim najgorzej. Zobaczymy ile razy w tygodniu będę skarg w szkole słuchać :)
 
Do góry