reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Moja noga ucierpiała jedynie. Rano moj S miał mnie odwieźć do pracy, a z drugiego pasa na zakręcie koles wyprzedzał 3 samochody. Jakimś cudem uderzyl w nas tak, że tylko sie na bok wykrecilismy, ale jechal tir i do tego pękła nam opona... gdyby nie udalo sie nam wykręcić to nawet nie chce myśleć... teraz tyle załatwiania ze wszystkim.. szok

Napisane na SM-J500F w aplikacji Forum BabyBoom

Masakra! Całe szczęście, że wyszliście z tego cało!
 
Z makaronem?? Ja robię z ziemniakami i pierwszy raz spotykam się z tym, że buraczkowa z ziemniakami. [emoji12]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
Znaczy sie mialas na mysli ze pierwszy raz widzisz z makaronem [emoji16][emoji16]
A mnie co dacie to pozre wszystko. Tak mi brakuje polskiego zarcia, a u mamusi to mi sie dobrze jadlo

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
A u mnie dzis ziemniaczki były ze schabowym i mizeria ooo [emoji4]

Która kiedy testuje [emoji13]

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola [emoji777]
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa[emoji777]
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
teczowa a myslalam , ze testujesz 5go [emoji14]

wff2krhmvaem9yip.png

PARAPLU 23.08 - kontrola [emoji777]
ZUZKON 23.08 - wizyta u ginekologa[emoji777]
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
5-go to ja mam termin miesiączki,a test robię 10 dpo, bo muszę wyhaczyć jakby co i zastrzyki w większej dawce brać. Od jutra lutka i zastrzyki ...żebym była w ciąży bo nie widzę robić to co miesiąc bez skutku
 
reklama
Shakie dobrze ze tylko tak się skończyło! Trzymaj się kochana!

U mnie mama zrobiła dziś obiad:O ziemniaki mi wolne i kapusta gotowana mniam!

U mnie teoretycznie patrząc na miesiąc poprzedni to wychodzi 7.09 ale zadbych oznak owulacji jeszcze jakoś Ne widzę. .. wiec pewnie jeszcze później. ..:'( tzn w tamtym tygodniu dwa dni śluzu były i po ptokach. .. ?

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry