reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

To i ja się przywitam[emoji6] mamy 7 letniego synka- ciaza bezproblemowa i z zajściem też nie było problemu. Trafiło się nam po 3 miesiącach intensywnej znajomości [emoji6]
Starania o drugie cudo od grudnia 2015. 2 wczesne poronienia jedno w 6 a drugie w 7 tc. Jedna ciaza biochemiczna. To tyle w skrócie.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Motylko, Siwa eh też widzę niezły "bagaż " dźwigacie ....

Noo ja sir staram z 5 lat może ponad ...nawet już nie licze.... czekam aż moje czekanie dobiegnie końca a z drugiej strony ciąża wydaje mi się abstrakcja czymś nieosiągalnym [emoji52]

Teraz mocno wierzę że się uda ... inseminacja dała mi ogromne nadzieję i weź tu nie myśl kiedy głowa wiecznie pracuje [emoji849]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Dziewczyny 3mam kciuki żeby w końcu były te 2 kreseczki &&&


@siwa84 przykro mi ... robiłaś jakieś badania ? Ja mam 4 poronienia i brak dzieci

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Motylko, Siwa eh też widzę niezły "bagaż " dźwigacie ....

Noo ja sir staram z 5 lat może ponad ...nawet już nie licze.... czekam aż moje czekanie dobiegnie końca a z drugiej strony ciąża wydaje mi się abstrakcja czymś nieosiągalnym [emoji52]

Teraz mocno wierzę że się uda ... inseminacja dała mi ogromne nadzieję i weź tu nie myśl kiedy głowa wiecznie pracuje [emoji849]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
Mam dokładnie te same odczucia. Ciaza wydaje mi się czymś nieprawdopodobnym[emoji21] już nawet nie pamiętam jak to było w tej szczęśliwej, donoszonej ciąży. Wtedy jakoś nie zwracalam uwagi na szczegóły. Cieszyłam się ale był też strach jak to będzie bo byliśmy młodzi, bez pracy i mało się znaliśmy. Jak widać wyszli wszystko ok ale teraz kiedy z pełną świadomością chcemy, mamy Pieniądze i warunki żeby przyjąć kolejnego bobasa A złośliwość rzeczy martwych nam nie pozwala...
Dziewczyny 3mam kciuki żeby w końcu były te 2 kreseczki &&&


@siwa84 przykro mi ... robiłaś jakieś badania ? Ja mam 4 poronienia i brak dzieci

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana byłam 2 tygodnie temu u hematologa. Mieszkam w Niemczech więc tutaj trochę inaczej wygląda diagnostyka. Nawet nie wiem jakie badania mi robili A wyniki będą przesłane bezpośrednio do mojego gina. Wizytę mam 23.02.
Poza tym podstawowe hormony w normie, tarczyca też.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@siwa84 może trzeba zrobić badania w kierunku trombofilii , czy immunologii
Nie wiem jak tam wyglądają badania , bo tutaj sa lekarze co zalecają mnóstwo badań pod kątem poronien

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry