reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ooo extra gratulacje. Jak można spytać gdzie będziesz pracowała?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety nic zbytnio ambitnego bo sprzedawca w sklepie sportowym, Ale powiem Wam że po ostatnim stanowisku asystentki mam wstręt do pracy i ludzi i marzę o "zwykłej" pracy. Ale dają umowę o cały etat. Kasa też spoko. Nie ma co narzekać i można grafik ustalić pod swój tryb życia [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety nic zbytnio ambitnego bo sprzedawca w sklepie sportowym, Ale powiem Wam że po ostatnim stanowisku asystentki mam wstręt do pracy i ludzi i marzę o "zwykłej" pracy. Ale dają umowę o cały etat. Kasa też spoko. Nie ma co narzekać i można grafik ustalić pod swój tryb życia [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
No i to najważniejsze, żebyś była zadowolona.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety nic zbytnio ambitnego bo sprzedawca w sklepie sportowym, Ale powiem Wam że po ostatnim stanowisku asystentki mam wstręt do pracy i ludzi i marzę o "zwykłej" pracy. Ale dają umowę o cały etat. Kasa też spoko. Nie ma co narzekać i można grafik ustalić pod swój tryb życia [emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Tobie ma się podobać [emoji6] jak Ci będzie dobrze to znaczy że jest dobrze [emoji39]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Tobie ma się podobać [emoji6] jak Ci będzie dobrze to znaczy że jest dobrze [emoji39]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
Zależało mi właśnie żeby mieć pracę taka, żeby ustalać sobie grafik w miarę wg siebie. Wiecie jak to jest, wizyty u lekarzy, te wszystkie monitoringi, badania. A cyklu nie przesune na sobotę czy niedziele. Nie mogłam się przyznać bo oczywiście pierwsze pytanie "a planują państwo dzieci? " kuźwa co to za pytania, jestem młodą mężatka i nie... nie planuje dzieci... Ale oczywiście poker face i "nie nie w tej chwili nie " a tu już poumawiane wizyty u genrtykow, Ginekologow i zbierana kasa na IUI.
Nie muszą wszystkiego wiedzieć [emoji14]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hey...
Kawa?
Ja w pracy już....

Reqiem no tak to jest , u mnie jest bossko pod tym względem bo polityka taka u mnie w firmie że rodzina na pierwszym miejscu ...nie ma problemu z dniami wolnymi czy tym że dziecko masz chore
.. więc looz [emoji6] za to ich lubię [emoji39] wiadomo będą nie pocieszeni jakbym miała iść na l4 bo ktoś będzie musiał przejąć moje obowiązki ale dadzą radę [emoji4]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Hey...
Kawa?
Ja w pracy już....

Reqiem no tak to jest , u mnie jest bossko pod tym względem bo polityka taka u mnie w firmie że rodzina na pierwszym miejscu ...nie ma problemu z dniami wolnymi czy tym że dziecko masz chore
.. więc looz [emoji6] za to ich lubię [emoji39] wiadomo będą nie pocieszeni jakbym miała iść na l4 bo ktoś będzie musiał przejąć moje obowiązki ale dadzą radę [emoji4]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
Pewnie że kawka. Oby czas w pracy szybko minął.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Reqiem pamiętaj, ze nie masz obowiązku odpowiadania na takie pytania czy planujecie dzieci. To jest prywatna sprawa i nikomu nic do tego. Wystarczy odpowiedzieć, ze to zbyt osobiste pytanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Reqiem pamiętaj, ze nie masz obowiązku odpowiadania na takie pytania czy planujecie dzieci. To jest prywatna sprawa i nikomu nic do tego. Wystarczy odpowiedzieć, ze to zbyt osobiste pytanie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Pewnie tak, ale zależało mi na tej pracy dlatego wolałam trochę podkoloryzowac. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość.
Swoją drogą dzisiaj to czuję jajnika wyraźnie więc to chyba ten dzień [emoji4] wczoraj i tak by nie z tego nie było bo emek miał baardzo zły humor i warczal o byle co więc poszłam sobie lekko obrażona do łóżka i nici z baraszkowania. [emoji14]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie tak, ale zależało mi na tej pracy dlatego wolałam trochę podkoloryzowac. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość.
Swoją drogą dzisiaj to czuję jajnika wyraźnie więc to chyba ten dzień [emoji4] wczoraj i tak by nie z tego nie było bo emek miał baardzo zły humor i warczal o byle co więc poszłam sobie lekko obrażona do łóżka i nici z baraszkowania. [emoji14]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
No to podzialajcie dziś [emoji6] skoro czujesz to może być owu

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to podzialajcie dziś [emoji6] skoro czujesz to może być owu

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Taki mam zamiar, chyba ze znowu będzie miał humorki, ale może nie bo jutro wolne, a dzisiaj siłownia to mu endorfinki skocza. Wasze małże też takie humorzaste czasami gorzej niż "baba" ?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry