reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ale Slodka psinka [emoji7]

Ja mam dzis pierwszy dzien cyklu. Znowu jakies anomalie wiec musze do ginki sie eybrac przed koncem roku.
Ja na ten rok juz nie liczę.
To trzymam kciuki za testowanie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale Slodka psinka [emoji7]

Ja mam dzis pierwszy dzien cyklu. Znowu jakies anomalie wiec musze do ginki sie eybrac przed koncem roku.
Ja na ten rok juz nie liczę.
To trzymam kciuki za testowanie [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Jakie anomalie?
Ja od poronienia nie byłam u lekarza. Wkurzyłam się na moją ginke bo jak ją zapytałam o badania po poronieniu to usłyszałam że mam jedno zdrowe dziecko i powinnam się z tego cieszyć i modlić dużo. Dzięki temu już do niej nie pojadę. I serio tekst że mam zdrowe dziecko mnie niesamowicie wku***a.
Teraz mam umówiony termin na 24 listopada u innego lekarza. Ma dobre opinie w necie i znajoma chodzi do niego i jest zadowolona. Zobaczymy.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie anomalie?
Ja od poronienia nie byłam u lekarza. Wkurzyłam się na moją ginke bo jak ją zapytałam o badania po poronieniu to usłyszałam że mam jedno zdrowe dziecko i powinnam się z tego cieszyć i modlić dużo. Dzięki temu już do niej nie pojadę. I serio tekst że mam zdrowe dziecko mnie niesamowicie wku***a.
Teraz mam umówiony termin na 24 listopada u innego lekarza. Ma dobre opinie w necie i znajoma chodzi do niego i jest zadowolona. Zobaczymy.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Głupia pipa...Ja też to ciągle słyszałam "ma Pani zdrowe dziecko to trzeba się cieszyć" no cieszę się,ale skąd 3 poronienia??? Nie dałam za wygraną i zbadalismy materiał po poronieniu- wyszedł dobrze,zero wad ,kolejne to w kierunku zespołu antyfospolipidowego rownież ok,no to jeszcze nasze kariotypy i również ok ...od początku ciąży jestem na zastrzykach dziś 24 tc ...nie mam żadnych mutacji ale lekarz stwierdził,że być może pojawiały się mikro zakrzepy i stąd clexane :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakie anomalie?
Ja od poronienia nie byłam u lekarza. Wkurzyłam się na moją ginke bo jak ją zapytałam o badania po poronieniu to usłyszałam że mam jedno zdrowe dziecko i powinnam się z tego cieszyć i modlić dużo. Dzięki temu już do niej nie pojadę. I serio tekst że mam zdrowe dziecko mnie niesamowicie wku***a.
Teraz mam umówiony termin na 24 listopada u innego lekarza. Ma dobre opinie w necie i znajoma chodzi do niego i jest zadowolona. Zobaczymy.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Jakies plamienia mi się pojawily znowu.
A luteina nie działa na mnie chyba.
Pojde tez chyba po clo i podpytam czym moge męża pofaszerować.
No ja tez mam juz jedno dziecko o które staralismy sie 4 lata wiec jestem przygotowana na dlugie starania...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakies plamienia mi się pojawily znowu.
A luteina nie działa na mnie chyba.
Pojde tez chyba po clo i podpytam czym moge męża pofaszerować.
No ja tez mam juz jedno dziecko o które staralismy sie 4 lata wiec jestem przygotowana na dlugie starania...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas z pierwszym dzieckiem wyszło przypadkiem po 3 miesiącach znajomości [emoji85] całe szczęście że tak wyszło bo teraz bym chyba zwariowała nie mając dziecka i nie mogąc bo mieć tyle czasu...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Obiecalismy sobie z mężem ze drugie dziecko nie za wszelka cene bo nas strasznie duzo kosztowaly pierwsze starania ale nie umiem odpuscić
Głównie ze wzgledu na Młodą, żeby nie była sama
A ona ciagle pyta czemu wszystkie dzieci maja rodzeństwo a ona nie...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry