reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dobra juz nie marudze co tam porabiacie ja zjadlam zupke ogladam tv bo duszno na dworze jeszcze pranie musze rozwiesic
 
reklama
Moj dzis sam wraca, pierwszy raz zupełnie sam [emoji33] chciał to ma, ale ja chyba osiwieje zanim do mnie zadzwoni [emoji21]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
U mnie to jeszcze niemożliwe bo ma przejazd kolejowy do pokonania i 2 skrzyżowania ruchliwe bez świateł ...nerw współczuję ...ja bym chyba osiwiała :) ale i też z radości skakała :p
 
Nessi- moja ma tylko jedna ulice i jeszcze stoi tam pani STOP która przeprowadza dzieci ;-), ale ja to bym ją chyba śledziła , bo z nerwów bym padła hehe

Kupiłam sobie zestaw startowy z indigo i uczę się robić hybrydy :-)

U mnie słonko, nic dziś nie gotuje , muszę z Nadia po sandały jechać wiec sprzedam chłopaków mamie , ładnie na polu wiec niech spaceruje z nimi


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Coś mi fotka nie chce się wgrać
1496403501-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria - ja nie kupowałam typowego zestawu , bo tam jest mała lampka , zdecydowałam się na większa lampe i dokupiłam to co jest w standardowym zestawie startowym :>



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie to jeszcze niemożliwe bo ma przejazd kolejowy do pokonania i 2 skrzyżowania ruchliwe bez świateł ...nerw współczuję ...ja bym chyba osiwiała :) ale i też z radości skakała :p

No i siwieje, skończył lekcje o 12:25 i nadal cisza [emoji15] az mi zle ze mu pozwoliłam [emoji37]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
No i siwieje, skończył lekcje o 12:25 i nadal cisza [emoji15] az mi zle ze mu pozwoliłam [emoji37]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Pewnie się z kolegą zagadał ...albo do któregoś poszedł/
On ma tel ?
 
reklama
No i siwieje, skończył lekcje o 12:25 i nadal cisza [emoji15] az mi zle ze mu pozwoliłam [emoji37]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Spokojnie a zanim się zorganizuja,nagadaja .. wyjdą że szkoly a jeszcze pod szkołą pogadaj ... potem zanim dojdzie do domu ... dzwoń! Ja zawsze dzwonie bo mój też tak czasem a potem.mi rzuca text standard "albo zapomniał albo mu się tel rozładowal" oczywiście rozładowanie w jedną stronę bo ja dzwonie i ma włączony [emoji58]


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry