reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Ja sie muszę dzis napić [emoji55] ktoś chętny [emoji12] nie ważne ile kalorii ma drink, muszę cos strzelić, za dużo ciężarnych mi sie przewinęło ostatnio i za dużo sprzedałam tabletek "dzien po".


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Eeeh te tabletki dzień po :( po jakiego uja je wymyślili [emoji17][emoji17]
Agnes ja pic nie mogę ale wypij za mnie , ja jedynie
6ef60c6a8481f7fb3784f92af22ee50b.jpg
mogę ci postawić wirtualnego drina [emoji483][emoji483][emoji483][emoji483] i trochę przyjaranego przysmaku [emoji23]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Carmen pojadlabym [emoji7][emoji7][emoji7]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Agnes kuzwa ja pierwszy ra slyszle o tych tabletkach [emoji33] je sie normalnie bez recepty dostaje?

Carmen tez bym zjadła , nawet taki pzypalony najlepszy - jutro se kupie i mam mega ochotę na karmi [emoji5]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
 
Tez mam chęć na piwo
Łyk nie zaszkodzi tak na beknięcie w razie co [emoji12]


oar843r80zp6bzlz.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja sie muszę dzis napić [emoji55] ktoś chętny [emoji12] nie ważne ile kalorii ma drink, muszę cos strzelić, za dużo ciężarnych mi sie przewinęło ostatnio i za dużo sprzedałam tabletek "dzien po".


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Serio? O nie :) wez mi zalatw tabletke na zajscie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum tak, bez recepty, ella one sie nazywają.
A ja frytki sobie wstawię, w doopie z dietą [emoji23] pójdę pobiegać i na rolkach pojeździć i wyjdę na zero [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Serio? O nie :) wez mi zalatw tabletke na zajscie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Haha, tez bym chciała. 10 maja minął rok od zabiegu i nic, przez tyle czasu, tyle litrów wylanej spermy i kuźwa nic [emoji37] Ehh ale wierze, ze w końcu sie doczekamy... wszyscy [emoji6]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Carmen 1 karmi chyba nie zaszkodzi młodemu [emoji4][emoji4] kiedy masz USG?

agnesis ooo ja cie perdykam kto to wymyślił...
Przeslij trochę frytek ! [emoji5] ja zjadlam o 21 tosty ale ssie mnie [emoji23][emoji23]

Doczekacie sie kochane , tylko nie traccie nadzieji ! [emoji171][emoji169][emoji172]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t3d [emoji272]
 
Do góry