reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum haha to ja w domu mam jakiegos szoguna w takim razie[emoji23]
Dzis mnie wkurzyl to specjalnie rozwalilam sie na kanapie obok niego i zaczelam pazury malowac, zaczal gderac to na złość jeszcze 3 lakiery otworzylam niech pociaga[emoji23] a on nienawidzi zapachu lakieru do paznokci[emoji23]

U mnie nadal zachmurzone, ale teraz termometr pokazuje 15 stopni ale nie czuc tego.
Zaraz bedzie tak pieknie bo wiśnie juz kwitną[emoji7]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A u nas spokojnie. Słońce świeciło, ale wiatr wieje zimny i słońce sie już schowało [emoji6] dzis gril a jutro do pracy [emoji20] w środę moze gdzies pojedziemy, zależnie od pogody [emoji55]
A jak tam brzusio? Urósł trochę [emoji16]?


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Rośnie [emoji33]
1493656421-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
My wracamy z ogrodka , zimno jak nie wiem ...

Nuria no mam nadzieje, ze jutro bedzie fajna pogoda to ci cos tam porobie za fotki [emoji4]

Agnes mogli by wam juz jutro jeszcze kuzwa wolne zrobić...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 17t6d [emoji272]
 
Bum toz to ja mam dzis taki sam brzuchol[emoji23]
Śliczny[emoji7]
Moj pracuje niezaleznie od tego czy sa jakies święta czy nie. Dzis ma wolne akurat, ale jutro juz nocki zaczyna. I dobrze, On jak dluzej w domu posiedzi to jest nie do wytrzymania[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wszystko mnie boli,gardło nawet włosy i mam gorączkę...Już po owu ale podzialane było i pewnie cykl stracony przez przeziębienie :( zaraz mnie uj strzeli :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum niech rośnie. Synuś musi mieć wygodnie [emoji16]
Dorcia zdrówka życzę [emoji106] a Ty jutro do pracy? Czy zwolnienie poleci? [emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Do góry