reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Agnesis wynik w srode.
A koteł rosnie
1493013949-aaaaaa.jpeg
1493013962-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ło jeżu jaki słodki [emoji7][emoji7] jakie ma fajne futerko do tarmoszenia [emoji16][emoji16][emoji16]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Nessi ty pipo wyciągaj tą maszynę! Ja z szyciem musiałam się wstrzymać. Kasa teraz idzie na wyprawkę a nie materiały. Mam jeszcze parę pomysłów ale ciężko mi w ogóle usiąść do maszyny. Ledwo daje rade posprzątać i zrobić obiad.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Okres nie, ale taki chyba przedokresowy sluz [emoji13] bo brzuch zaczął bolec. Co ma być to bedzie.
Bardziej mnie martwią, moje zatoki, bo chyba sie antybiotykiem skończy [emoji53] póki co łykam sinupret jak cukierki, ale leci mi po gardle ciagle [emoji20]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Siknij, please [emoji120][emoji120]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Dobry ..

Agnes ale trzymasz człowieka w niepewności [emoji39] nie daj się prosić...

Dzol kotecek cudny !

Bumek będzie dobrze - zobaczysz ,swoją drogą to czekam na foty z usg [emoji39]

Ness jak tam co tam? Co.porabiasz kiedy milczysz :)?

Nuria a daj spokój z tą pogoda [emoji58] u mnie deszcz od rana ... ciekawe jak będzie w majówkę... szlak ....

Majka tozto wyprawka sama przyjemność [emoji6]

Dorcia raz dwa @ pójdzie i lecimy dalej z koksem


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Majka moj powiedzial w pracy czy ktos ma te karty z biedry i patrz ile przyniosl,p rawie 50[emoji23]
My swoich mamy ok 30, wiec trochę ich dostaniesz[emoji23][emoji5]
1493016774-aaaaaa.jpeg


Chce winy odkupic chyba[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Majka moj powiedzial w pracy czy ktos ma te karty z biedry i patrz ile przyniosl,p rawie 50[emoji23]
My swoich mamy ok 30, wiec trochę ich dostaniesz[emoji23][emoji5]
1493016774-aaaaaa.jpeg


Chce winy odkupic chyba[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Wooooooow super! Ale powiedz mu ze to nie moje winy ma odkupić hahaha [emoji23] no ale patrz postarał się [emoji6]

Anula pewnie że przyjemność ale ja to jestem panikara i chciałbym wszystko na już bo się boję że nie zdążę.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry