reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Bum nie długo będziesz czuła regularne, wyraźne ruchy to będzie trochę spokojniej [emoji6]

Carmen24l ja przy kichaniu lekko kucałam a jak leżałam to podkurczałam nogi, troche pomaga.



Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo to sprobuje, bo alergii dostalam po ciąży wiec dzieki za wskazówki [emoji1][emoji1]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Anula bardzo ciekawe, jak masz taka pewność to kto wie czy cos tam sie nie zadomowiło [emoji16][emoji16]
Ja to raczej czuje PMSa wszystko i wszyscy mnie wkurzają. Stary musi uważać żeby przeżyć [emoji23] młody tez ma przekichane. Masakra [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Anula bardzo ciekawe, jak masz taka pewność to kto wie czy cos tam sie nie zadomowiło [emoji16][emoji16]
Ja to raczej czuje PMSa wszystko i wszyscy mnie wkurzają. Stary musi uważać żeby przeżyć [emoji23] młody tez ma przekichane. Masakra [emoji12]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
Ja to gderam podobno całe życie [emoji23]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
agnesis to siknij [emoji6]

Mnie znow dół złapał , czuje jakby cos zle było ...


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t4d [emoji272]
Ja wiem, że jest wszystko OK. Najtrudniejszy okres masz już za sobą. Teraz łożysko już w pełni chroni dzidziusia, antybiotyk mu nie zaszkodzi, nie martw się. Ja w ciąży z Michałem bez przerwy brałam antybiotyk, a to pęcherz, a to zatoki, a to zapalenie płuc :) Za miesiąc będziesz już czuła wyraźnie ruchy,i zapewniam Cię, że się jeszcze nadenerwujesz :p bo dzidziusie mają swoje okresy aktywności i wtedy człowiek schizuje, że ruchów nie czuje :p
Zatem wdech, jakaś dobra siorbata (polecam malinową z dziką różą i cytryną), i coś słodkiego albo jakaś golonka wieprzowa :D Zobaczysz jak teraz z dnia na dzień będzie leciał tydzień po tygodniu i nim się obejrzysz minie kolejny miesiąc. Pamiętam jak dopiero co martwiłam się o ciążę a teraz coraz częściej zaczynam się martwić porodem = gdyż mimo wszystko chciałabym SN.

Tynka ..co tam, jak tam ? Do terminu jeszcze kilka dni :)
Anula - Trzymam kciuki by sen się ziścił :)
Agnesis - siknij w testa bo nie wytrzymie :p
Carmen, jak tam niunia się czujesz ? Cię ciąża nie oszczędza ...a jak tam deprecha ? Troszkę lepiej się w PLu z bliskimi czujesz ? Ale za chłopiną to chyba trochę tęsknisz co ?:) Mi we wrześniu z moim 11 lat strzeli a nadal za dziadem tęsknie :D
Majcia - co tam szyjesz ? Zgadnij co ja robię ?:D zakupy na allegro - maszyna w komodzie :p :D hahaha
Nuria - wybaczyłaś ucieczkę do mamci ?:D
Dorcia jak tam @ ? Przeszła franca już ? A co do bzykania to się bzykaj :) Wystarczy jeden nie naćpuniony antybiotykiem plemnior :D
Wonderful co tam u Ciebie kochana ?
Nati - wyłaź z pieluch do Nas trochę :p


Agnesis, Bum - gadałyście o jakiejś fajnej butelce ...to ta ?
Link do: TOMMEE TIPPEE ZESTAW STARTOWY BUTELKA +KOSMETYCZKA
 
reklama
Agnes siknij jutro, a co tam [emoji6]
Anula trzymam kciuki zebys nie zdazyla do iui [emoji5]
Bum, Carmen zycze lepszego samopoczucia [emoji8]
Ja jutro ide znowu oddac mocz na ureaplasme. No i tsh sprawdze jak sie ma po tym euthyroxie. Jak bakterii nie bede miec to moze zdazymy na owu. Dzis mam 6 dc. Wizyta w klinice dopiero 08.05 i ide ze starym, bo gin powiedzial ze nie ma juz na co czekac bo czas leci, mam przyjsc z mezem i bedziemy dzialac. W koncu jakies konkrety. Mysle ze chce nam zaproponowac iui bo po co niby chlop potrzebny na wizycie?
Pozdrawiam [emoji8]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry