reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Carmen ciężki temat u mnie z tym czopem bo ja mam dużo wodnistych uplawów w ciąży i ja go nie zauważyłam. No w sumie jak się depilowałam przedwczoraj to faktycznie zobaczyłam coś to mógłby być czopem ale nie za dużo tego było...

Wczoraj miałam mega intensywny dzień zakończony masażem brodawek i to takim, że chyba z 3 ml siary wycisnęłam z piersi i to efekty właśnie. Od 21 mam takie plamienie koloru kawy z mlekiem i ćmi mnie jak na okres cały czas... bardzo bym chciała urodzić ale zobaczymy.
 
reklama
Carmen ciężki temat u mnie z tym czopem bo ja mam dużo wodnistych uplawów w ciąży i ja go nie zauważyłam. No w sumie jak się depilowałam przedwczoraj to faktycznie zobaczyłam coś to mógłby być czopem ale nie za dużo tego było...

Wczoraj miałam mega intensywny dzień zakończony masażem brodawek i to takim, że chyba z 3 ml siary wycisnęłam z piersi i to efekty właśnie. Od 21 mam takie plamienie koloru kawy z mlekiem i ćmi mnie jak na okres cały czas... bardzo bym chciała urodzić ale zobaczymy.
Brzmi obiecująco [emoji6] ... najgorsza ta końcówka kiedy człowiek czeka i czeka ...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Carmen ciężki temat u mnie z tym czopem bo ja mam dużo wodnistych uplawów w ciąży i ja go nie zauważyłam. No w sumie jak się depilowałam przedwczoraj to faktycznie zobaczyłam coś to mógłby być czopem ale nie za dużo tego było...

Wczoraj miałam mega intensywny dzień zakończony masażem brodawek i to takim, że chyba z 3 ml siary wycisnęłam z piersi i to efekty właśnie. Od 21 mam takie plamienie koloru kawy z mlekiem i ćmi mnie jak na okres cały czas... bardzo bym chciała urodzić ale zobaczymy.
Ale to.nie musi byc duzo, ja na prawde nie widzialam typowego kawala czopu, takie lekkie plamienia mialam, takie lekko galaretkowate...pamietam.ze jak juz mialam.skurcze to jeszcze cos.wylatywalo takze wydaje mi sie,ze.nie ma.reguly


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Mnie od wczoraj coś jakby w szyjce kłuje. Za tydzień wizyta i wrażenie z fusów...
Dorcia ja mam termin na urodziny córci, może też Ci się tak uda hihi swoją drogą moja modli się żeby mała przyszła na świat po jej urodzinach bo jak to tak że młodsza będzie pierwsza obchodzić [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie od wczoraj coś jakby w szyjce kłuje. Za tydzień wizyta i wrażenie z fusów...
Dorcia ja mam termin na urodziny córci, może też Ci się tak uda hihi swoją drogą moja modli się żeby mała przyszła na świat po jej urodzinach bo jak to tak że młodsza będzie pierwsza obchodzić [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Oooj chyba zazdrosna.sie robi hehehehe
Zawsze jest zazdrosc o najmlodsze, u mnie bedzie to samo wrrrrr [emoji19]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Do góry