reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Zobaczycie jak Wam się zachce jak w ciążę pozachodzicie [emoji14]
Ja sobie mówiłam, że w ciąży odpocznę sobie, a tu ciało nabrało krągłości, - oh dawno się tak kobieco nie czułam :p
To zależy, ja podczas stosunku widzę siebie jako taką świnie co to ma brzuch tak wielki jak ona cała [emoji23] wszystko mi idzie w brzuch, uda i tyłek. Nic seksownego hehehe dziwnie się czuje z brzuchem na bokach [emoji3]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To zależy, ja podczas stosunku widzę siebie jako taką świnie co to ma brzuch tak wielki jak ona cała [emoji23] wszystko mi idzie w brzuch, uda i tyłek. Nic seksownego hehehe dziwnie się czuje z brzuchem na bokach [emoji3]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji23][emoji23]
Haha świnie [emoji23]


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
Nie lubię niedziel, zwłaszcza w okresie jesienno- zimowym. Jeszcze jak cieplo to mozna nad wode pojechać, czy na spacer pójść, a tu taka zamuła teraz.
Tak mnie biodra bolą, ale pocwiczylam dziś.
Aby do przodu[emoji3][emoji106]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się niedzielnie ... U nas dziś totalne lenistwo ...dzień cały spędzam w łóżku [emoji41]

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Nessi tęsknisz za (r)żygankiem? [emoji38]
Arte bardzi fajny weekend Wam sie zapowiada [emoji1][emoji106] a jedziecie autem?
Carmen nie chce mi sie pluc już. Tym bardziej ze już po owu [emoji12] dzis 16dc już [emoji6]
3e0cd4096f1d0f18995ef61378b62eae.jpg



_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.

Tak jedziemy autem, bo przyda nam się środek transportu na miejscu :) A jakbyśmy samolotem lecieli to byłby problem z autem :)
 
Wiecie co ja dzis zrobilam? Wsadzilam małą poduszkę pod bluzkę, uformowalam na ksztalt brzuszka i tak sie sobie przygladalam przez dobre 20 min. Zrobilam kilka fot nawet. Calkiem dobrze bym w ciazy wygladala.
Bozee to sie kwalifikuje juz do tego aby mnie w bialy kaftan wsadzili[emoji46][emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria jeszcze troszkę i brzus bedzie [emoji4]

My malujemy , stwierdzilam , ze pomoge temu mojemu małemu szkarbkowi [emoji4]
1487523297-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
reklama
Do góry