reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

agnesis boziiuuu biedny chomik !

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
reklama
Bum, ale mam nadzieje, ze działacie coś. Bo dziś może nie być dominującego, a za dwa dni może pęknąć. Tak to już jest z nami, babami [emoji12]

Teraz czytam, ze rośnie 2-3mm dziennie wiec licząc od poniedziałku, owu może być nawet dziś (?)

Wracając do chomika [emoji23] miałam trochę mniej niż 4 lata i nie miałam złych zamiarów [emoji52]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
agnesis tak bedziemy dzialac ! [emoji4] ale watpie , ze owu jest kuzde test nie wychodza ...
W pon mam monit , to siw obejrzy co tam gra , chyba ze tera na lewym jajcu mi cos urosnie [emoji3]
Jej dzieckiem bylas masz wybaczone [emoji6]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Oszukuja , oszukuja nawet ciazowe !
Serio trzeba jakas reklamacje zglosic na nie bo jak tak moga robic...

Ide sie kapac i w wyrko ! Wiec spijcie dobrze , duzo bobosexsow i spac [emoji4]

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
O jejku jakie poważne tematy 'chomik'- to nie powód do denerwowania się spokojnie :)

Ja rozumie tok myślenia Paraplu - zrozumiałam że chodzi o to, że jak kupujemy w zoologu to zgadzamy się na warunki w jakich są ' produkowane ' i przetrzymywane te zwierzątka , bo wkoncu i tak każdy przyjdzie po chomika za 6 zł :-) czyli po cichu zgadzamy się na wszystko, to podobnie jak z KFC - wszyscy wiem że te biedne kurczaki mają połamane nogi , a i tak idziemy tam jeść . Tylko tez nie można wrzucać wszystkich do jednego wora , ja nigdy nie miałam chomików tylko świnki morskie było ich pare i zawsze kupowałam za grosze w zoologu , a pan który go prowadził uwielbiał zwierzęta i super je traktował :-) to sprawa indywidualna kto gdzie kupuje , ja też nie lubię jak mi narzuca się jakieś decyzje ;)

A tu ow goni ow , to do roboty dziewczyny , kto wie może jeszcze traficie grupką na majówki trzymam &&&& i molestować tam chłopów :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati ale teraz o głupiego chomika to nawet ze znajomych na fb usuwaja [emoji23] wez sie nawet nie przyznawaj , ze swinke morska masz nie z hodowli !



wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
reklama
Bum- ja nawet nie wiedziałam że takie żyjątka można kupić w hodowli , ja narazie nie mam żadnego zwierzątka odkąd musiałam uśpić kochaną świnkę , a potem psa cieżko mi się zdecydować na nowe :( ..... ps rzadko wchodzę na fb haha i to ostatnio ja jestem tą co cześciej usuwa pseudo znajomych :-)

Mnie dziś cały dzień wymiotowało , a teraz ból głowy ciekawe kiedy zasnę :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry