reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Agnesis szkoda ze tak wyszlo. Mnie tym bardziej trudno w to uwierzyć bo jak ciazy nie bylo to kreski na tescie też nie, także przynajmniej złudzeń nie bylo[emoji12]

Robiłam porządek w szafie i zobaczcie co znalazłam.
1472235883561~2.jpeg


Test robiony w terminie @ czyli jakieś 5,5 miesiąca temu.
 

Załączniki

  • 1472235883561~2.jpeg
    1472235883561~2.jpeg
    39,4 KB · Wyświetleń: 282
reklama
No, ale od razu wiedziałam, że coś jest nie tak z tym testem. Jakbym była w ciąży czułabym to jakkolwiek, wiem o tym, choć byłam w ciąży tylko dwa razy, to zawsze od razu wiedziałam bez testu, że w niej jestem ;)

Karola super pamiątka :)
 
Fakt moze i owulacja sie zbliza..
Qrwa moja paczka z termometrem, testami owu i ciazowymi nawet i dziis nie doszla.... Tak by wolno robili na lotniskach... Hmmm...
Ale z drugiej strony jak tak Was czytam to jednak mysle ze jedna wielka niewiadoma te testy owu, czlowiek traci kase ,wierzy w nie a tu doopa, troche takie to niesluszne.... Moze sa na chybil trafil,bo malo kosztuja.....
Dzis z nerwow patrzalam na dobre testy owulacyjne na amerykanskim ebayu. Roznia sie cena i sa bardzo chwalone...jakbym wiedziala to bym takie sobie zamowila albo te tutaj z wloszech......
Czlowiek starà sie zeby zaoszczedzic,ale stwierdzam ze dac wiecej a mniec pewnosc.
Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Ahha. Zapomnialam wam napisac ze widzialam na ebayu amerykanskim test ciazowy ktory sie zabarwia albo na rozowo albo na niebiesko....ciekawe czy rzeczywiscie odgadnie czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka.. [emoji12]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Wiecie co jest najgorsze w wyjazdach nad polskie morze? To, że trzeba mieć wszystko, od koszulek na ramiączkach, przez bluzy, po kurtki. Już nie raz jechaliśmy było 30 stopni, a po kilku godzinach w bluzach i kapturach siedzieliśmy ;)
Mój to weźmie gacie, koszulki, ręcznik, kurtkę i już. A ja z młodym... walizki braknie :p
 
reklama
Jaki tu spokoj na na na na , nic sie nie dzieje na na na na [emoji16][emoji445][emoji443]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Do góry