reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Dziewczynki, wiem co czujecie, tylko staraczki moga sie rozumiec nawzajem :) Bo ktos kto nie badal kazdego cyklu, nie mierzyl tempki, nie robil testow owu, nie pil wspomagaczy, nie przesiedzial godzin na necie szukajac odpowiedzi co robic zeby zajsc to tego nie rozumie. Wiekszosc dziewczyn po prostu wychodzi za maz i od nocy poslubnej przestaje sie zabezpieczac i zaraz zachodzi w ciaze nawet nie myslac o tym ze to jakis problem. Tacy ludzie mysla sobie "Co to za filozofia zajsc w ciaze, bzykasz sie bez zabezpieczenia i juz", zazdroszcze im takiej niewiedzy i ignorancji! Jednak trzeba byc dobrej mysli, szczegolnie ze zadna z nas nie ma zadnej zlej diagnozy. Jestesmy zdrowe i plodne i trzeba sie z tego cieszyc i o tym myslec. Choc ja tez mam rozne mysli w glowie, niby straaaasznie sie ciesze ze moj jest tak mega plodny samiec alfa ale z drugiej czuje sie jakos nieudolnie. Mam idealne warunki na ciaze, jestem zdrowa jak byk, moj facet plodniejszy byc nie moze a dziecka nie umiemy zrobic jak jakies dwa niedoroby :( Juz chore dziewczyny szybciej zachodza niz ja. A my sie urodzilismy z idealnymi warunkami i nie potrafimy z nich skorzystac. Czuje sie jakbym byla jakas niegramotna... Ehhh jak nie urok to sraczka! A co do 500 zl na dziecko to jest chore. Przeklete rzady PiSu. Nie moge uwierzyc ze polowa polakow glosowala na PiS i PO, dwa ugrupowania ktore rozkradly nasz kraj... Tu nie powinno sie dawac kasy na dziecko ale np obnizyc podatek na ksiazki, przybory szkolne, ubranka dla dzieci, pieluchy itp itd. Zeby latwiej utrzymac bylo dziecko a nie zeby patole na flaszke wodki wydaly kase.
ile ja mam takich kolezanek, kuzynek, ktore wlasnie w noc poslubna zaszly i nieraz do mnie,a Twoj co slepakami strzela, ze nie macie dzieci? no rece opadaja :szok:
 
I takie teksty mnie dobijaja bo ludzie nie zdaja sobie sprawy co my przezywamy i jak dlugo sie staramy ... nie na miejscu to wszystko niekiedy -.-
i dlatego ja mowie wszedzie i wszystkim otwarcie, ze poronilam, ze nie mogalm zajsc i ze mam przerwe, zeby nie bylo spekulacji i glupich tekstow i wiesz, ze sie uspokoily takie teksty? jakby ludziom glupio bylo...i dobrze, bo czasami takie docinki rania bardziej niz okres, ktory przylazi
 
reklama
Do góry