reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli źle myślę... @dostałam 5.01 i zawsze trwa u mnie 7 dni (do grudnia miałam cykle co 30 dni, a teraz mi się przestawiło). Przypuśćmy, że to był jednorazowy wybryk mojej natury więc następną powinnam mieć 4.02? Czyli dni płodne wypadają na 17,18,19? Tak? Czy źle liczę? Pomocyyyy;-)
 
Oo, nawet nie wiedziałam, że takie aplikacje są :-) Ale w takim razie muszę sobie coś takiego ściągnąć. Ale będzie fajnie haha:) "Brym, brym..." - kochanie , właśnie dostałam powiadomienie, że dzisiaj jest czas." Hahaha:)) :-D
 
W sumie nie można chyba nazwać tego staraniem bo narzeczony często wyjeżdża (taka praca) no i jak wraca stęskniony to działamy z tym, że to już tak z dwa lata. I czasem się zastanawiam czy może za wcześnie czy może za późno już, że nie ten termin.I tak w kółko. Ciężko coś zaplanować bo nigdy nie wiem, czy akurat na ten odpowiedni czas zdąży.
Później już to zaczęłam się zastanawiać czy za dużo o tym nie myślę, Rozmawialiśmy, zastanawialiśmy się no bo ile można...

No i postanowiłam nie myśleć. No i co? Teraz mi się spóźniał @ i już radość ale strach bo jak jednak nie? No i nie...
 
Wiem... Ja tak miałam myślałam że jestem byłam pewna zrobiłam test i nic... Przyszła @ w drugim cyklu zrobiłam test na owulacje próbowaliśmy i wtedy z kolei byłam pewna że dostanę @ bo brzuch bolał i piersi w dzień spodziewanej zrobiłam test i były 2 kreski Ale jak pisałam poronilam w 8 tygodniu...
 
reklama
Może wy spróbujcie tych testów ale jeśli wtedy właśnie go nie ma gdy trzeba to wiadomo ze szansę małe jak by nie było to tylko kilka dni mamy w miesiącu gdy jesteśmy plodne
 
Do góry