reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

reklama
Zakocona to masz dobrze ,chociaz masz jakieś znaki nadchodzącej @ do mnie przychodzi bez ostrzeżenia ...wyemigrowalam z pl parę lat temub,chociaz niedawno bylam zmuszona pomieszkac w pl pół roku ale juz wrocilam do uk i sie bardzo Ciesze :-)
 
To ulotka od moich
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1420557594909.jpg
    uploadfromtaptalk1420557594909.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 23
  • uploadfromtaptalk1420557612066.jpg
    uploadfromtaptalk1420557612066.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 23
ewel87:
W tym cyklu zaczęłam robić testy OWU. Ale przyznam, że mogłam za późno zacząć je robić. Jeśli cykl był krótki (co się zdarza rzadko) to mogło być już po. No, ale zobaczymy.
 
Bo testy pokazują to gdy wzrasta hormon odpowiedzialny za owulacje czy dojdzie do pęknięcia pęcherzyka czy nie to już tylko usg nam pokarze:)niestety...
 
Nawet nie czy dojdzie tylko czy doszło he:) ja np byłam na usg przed owu i pow doktorka ze mały pecherzyk może byc bez owulacji w tym msc bo ze kobiety maja też cykle bez owulacyjne i nie miała racji natura działa po swojemu i zaszlam wtedy w ciążę....
 
reklama
Do góry