reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Styczen 2015

Wredotka wiem ze ciężko ale natura wie co robi ;-)

Ewel87 jak jakis czas temu bylam na usg to lekarz mówił ze juz po owu wiec chyba wszystko ok jest z tym ze aby doszło do zapłodnienia musi sie wszystko zgrać ;-)
 
reklama
Ja na razie daruję sobie testy owu. To będzie moja pierwsza ciąża i pierwszy raz dopiero teraz będziemy próbować.
Choć boję się próbować, za bardzo od dawna strasznie chcę dziecka i długo na nie (a raczej na chęć ze strony L) czekam..
 
Ja też zamawialam na allegro testy owul i zaczęłam robić od 11 dnia cyklu wykazały w 14 ze mam dni płodne . Różnie to bywa u każdej z nas bo u każdego tę cykle inaczej wyglądają
 
Ja na razie daruję sobie testy owu. To będzie moja pierwsza ciąża i pierwszy raz dopiero teraz będziemy próbować.
Choć boję się próbować, za bardzo od dawna strasznie chcę dziecka i długo na nie (a raczej na chęć ze strony L) czekam..

Ja też jestem nowa w tym temacie ;). Dopiero tak naprawdę zaczynamy starania. Z jednej strony bardzo tego chce a z drugiej jestem przerażona.
 
Najlepiej cieszyć sie starankami Toz to sama przyjemność ,chociaz jak za długo sie czlowiek stara to ta przyjemność moze przemienic sie w rutynę :zawstydzona/y:
 
Hey wredotka :) No to trzymam kciuki za was :)
Mi się dni płodne w czw zaczynają a owu niby we wt wypada za tydz. Ale czy tak jest czy tylko aplikacja mi ot tak sobie wylicza (mój kalendarzyk), to nie mam pojęcia.
Czemu na allegro? Taniej?
 
Ale najlepiej nie myśleć o tym żeby nie było ze zamiast właśnie przyjemności seks staje się obowiązkiem w stylu musimy bo dziś mam te dni... Lekarz kiedyś mi pow że wszystko siedzi w psychice i jak podczas stosunku myśli się tylko o ciąży czy zaszlam np to Może być problem z zajściem....i chyba cos w tym jest
 
My od września przestaliśmy uważać i zdaliśmy się na los, ale jak przychodzi miesiączka a wcześniej test negatywny to jest rozczarowanie. Dlatego w tym miesiącu robię te testy OWU z czystej ciekawości. Co one mi pokażą, ale staram się nie przejmować. Myślę, że to za wcześnie na zmartwienia. Chociaż nie ukrywam, że chciaaaałabym ;)
 
reklama
ewel87 zgadzam sie z Toba w 100% im bardziej chce sie zajść tym bardziej nie wychodzi ,dlatego ja sie nie spinam tylko ciesze sie z przytulanek i to nie tylko w dni plodne ,kiedy mamy ochotę to działamy :-D
 
Do góry