reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Dzieki dziewczynki ale ja w ciazy nie jestem bo nie mam zadnych objawow :) Chociaz na @ tez nie mam. Mysle ze to moze byc wiosenne przesilenie.
 
reklama
Mysia, dzięki za dobre słowo :) Jak widzisz, ja się nie nakręcam. Staram się być spokojna. Żyję normalnie, kochamy się z mężem wtedy, gdy mamy ochotę, do lekarza nie latam jak kot z pęcherzem i trzymam dystans, nie leczę się na siłę. Czasem mam dołek - jak każdy. Zobacz, że nawet dzisiaj nie opuszcza mnie pozytywne myślenie i nie mam doła. Cieszę się regulującym się cyklem. Kiedyś w końcu się przecież uda!
 
No wszedzie slysze o jakichs bolacych piersiach klociu w jajnikach, zawrotach glowy, wstrecie do kawy itp. A ja doslownie nic a nic nie czuje, dzien jak codzien.
 
Ja bym uznała właśnie brak objawów za dobry objaw. Każdy organizm jest inny. Niektóre są w 5 miesiącu i nic nie czują, nie mają objawów...
 
Wiem ale to jak kobieta nie oczekuje ze moze byc, to wtedy nie zdaje sobie sprawy ze ma objawy a ja sie doszukuje a nie moge znalezc :D Jedynie to to ze nie mam pms i plamien ktore mam zawsze 1-2 dni przed (raz nawet mialam 4 dni). A @ nigdy mi sie nie spoznia, czasem jedynie przychodzi wczesniej... Zobaczymy! :)
 
No i git. I przestań się doszukiwać. Ja bym zrobiła test za 2-3 dni. A brak pms i plamień to super objaw! Wiec tak czy inaczej masz objawy :p
 
Ostatnia edycja:
Ja za to leżę i umieram... Nagle dostałam takich bóli, jak miałam kiedyś. Lewą nogę mi sparaliżowało. Dobrze, że solpadeinę miałam w domu, bo z bólu się prawie porzygałam... Fuck! Sprzątanie i odkurzanie pod łóżkiem nie wyszło mi na dobre... :(
 
reklama
Do góry