reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

dziewczynki!!! nosze w sobie fasolke! prawda jest taka ze ciaza zagrożona bo mialam krwawienia a druga sprawa nie mam szyjki macicy , jest to 4 gdzies tydzien;) trzymajcie kciuki ja za Was rez mocno trzymam by sie Wam udalo! niestety ja nie bede grudniowa mamą tylko wrześniowa. .. z racji ze bede miala zalozony szew a lekarz powiedzial ze w moim przypadku lepiej nie igrac z życiem;) dziewuszki milego dnia ;**
 
reklama
Cassiah dziekuje;) lekarz kazal mi sie oszczędzać lezec i wgl ale wiecie jak to jest ;p lezec mozna ale po kilku godzinach juz nosi mnie by cos porobic ;)) pogoda u mnie paskudna M w pracy synek nie poszedł do przedszkola bo zlapal jelitowke wiec tydz zaczal sie swietnie ;/ snieg, burza, słońce i ten okropny wiatr!!! wrrr
 
Cassiah, no to zęby w tynk i po problemie :p W najgroszym razie zrobię de volaie. Albo kotleciki z polędwiczki wieprzowej. Szkoda, że ma być brzydko, bo bym poszła na łatwiznę i przygotowała bym mięcho na grilla...
Dopisałaś mnie do listy?
Mysia, gratuluję i życzę Wam zdrowia i szczęśliwego rozwiązania :) Trzymam kciuki, by wszystko było dobrze!
 
reklama
U mnie @ z partyzanta zaatakowała, nie spodziewałam się jej dzisiaj bo powinna być przesunięta. A może do Ciebie już wcale nie przyjdzie? Trzymam za to mega mocno kciuki :)
 
Do góry