reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Mam na imię Kasia i rocxnikowo od jutra 28 lat :-) juz od stycznia 2014 chciałam się starać o dziecko ale mój mąż nie bardzo bo dopiero co założył firmę i wiecie on z takich co wszystko chciałby zapewnić. Dałam mu rok no i teraz jestem szczęśliwa ze juz podjął decyzję. Ja juz mam bzika na tym punkcie. Wyobrażacie sobie myślałam sobie tak ze dziś sylwester to ostatni raz sobie popijając a M na to ze nie ma mowy ze on chce podejść do starania o dziecko poważnie a nie na pół gwizdka normalnie pomyślałam Zmieniłam męża czy co? Beka :-) wiec od soboty 10 dzień cyklu i zaczynamy :-) gin powiedział ze najlepiej przez 10 dno najbardziej możliwych płodnych co dwa dni bo mam cykle nieregularne 26-32 :-( dziewczynki powodzenia. Dodam że ślub brazem w kwietniu 2012 wiec myślę że już czas i tak jak brałam ślub to wigOle nie myślałam o dzieciach a po pół roku jakiś instynkt macierzyński mi się włączył i trzyma do teraz :-)
 
reklama
To 3mamy kciuki Kotek!!!
Ja dostalam @ rano w sylwestra :p
Dni plodne w styczniu mam gdzies od 12 do 16 takze bedziemy dzialac! Ciekawe, czy tak latwo pojdzie jak za 1 razem, bo synka za 1 razem zrobilismy i to na spontanie :p
 
Cześć dziewczyny z moim TŻ zaczynamy się starać od stycznia pierwszy cykl starań :) za 5 dni wg apki ma być owu ale z racji nieregularnych cykli 28-33 zaczynamy wraz z testami :) wszystkim życzę powodzenia i chciałabym dołączyć :)
 
Kwiatuszek napewno sie uda zobaczysz!
Lajla witaj- napisz cos o sobie ;-)
Agata witamy- tez napisz cos o sobie ;-)
Dziewczyny wierze, ze kazdej sie uda ;-) 3majmy kciuki!!!
 
Hej ja jestem Ewelina mam 27 lat jestem 3 lata po ślubie. Swoją pierwszą ciążę straciłam w 8 tygodniu...poronienie zatrzymane. Lekarz zalecił starania po 3 cyklach i tak też zaczynamy próbować z końcem tego miesiąca stycznia... Trzymajcie kciuki
 
No hmm pewnie jestem najmłodsza w tym gronie bo mam 23lata.
Tak w sumie z moim narzeczonym bardzo chcemy już mieć dziecko tym bardziej, że staramy się już jakiś czas i nic. Nawet już myśleliśmy żeby poddać się jakimś badaniom ale po przeczytaniu tutaj waszych wypowiedzi wiem, że mamy czas i musimy poczekać bo może akurat w tym roku się uda.
Jestem dobrej myśli.
W skrócie powiem, że już teraz zaczęliśmy się cieszyć, że się udało bo @ spóźniał mi się już dobry tydzień ale bałam się zrobić testu żeby się nie rozczarować. Mówię sobie " daj sobie jeszcze ze dwa dni, byłby to 10 dzień po spodziewanej@" no i dałam... i dostałam tą nieszczęsną... ;/ Więc może to i lepiej, że nie zrobiłam bo cykle mam zawsze regularne więc mogłam się bardzo rozczarować.
Wsparcie moje kochane powiedziało "nie przejmuj się, będziemy próbować dalej" :) I to mnie trzyma :)
 
reklama
Do góry