reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Roxi - ja chodze siusiu tak co pol godziny.. to czesto czy nie?;-):-D
ale ja sporo pije
ok 2l wody i litr herbaty ziolowej..

jezeli nic nie swedzi i nie piecze to raczej nie ma co sie stresowac:tak:
 
joasia ogromne gratulacje :-) tyle czekalas na swój Skarb ale warto było :-) powodzenia teraz w tych pierwszych dniach i czekamy na fotki :tak:
 
Jasia ciesze sie niezmiernie ze mala w koncu pomyslala o wyjsciu :-) gratulacje dla dzielnej mamy i zazdroszcze szybkiego porodu :-D

Dzieki za kciuki :sorry: moga sie jeszcze jakis czas sprzydac bo u mnie bez zmian najmniejszych. Jedynie mecze sie 3 razyszybciej ale nie dziwne z takim brzuchem. Dzis na placu zabaw myslalam ze osiwieje jak mi Adam uciekl a ja jak banka sie toczylam. Z dnia na dzien coraz ciezej. Eh odmowilam juz siostrze bycia swiadkiem... troche jej prbzykro bylo ale rozumie. Do tygodnia sie okaze czy pojade wogole... jak nie urodze to niestety :-( wole o tym nie myslec bo od razu zbiera mi sie na placz.
 
Kari nie smutkaj się, wiem że każdy dzień oddala cię od bycia na ślubie siostry i napewno jest Ci bardzo przykro z tego powodu, ale siostra napewno rozumie przecież to nie twoja wina, nie da się przewidzieć daty porodu jak to się mówi siła wyższa:sorry: Mam jednak nadzieję że na dniach urodzisz i dasz radę być na jej ślubie, trzymam za to mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
basik co u ciebie??

loczkis a jak praca?? dokonałaś wyboru?? jak ci leci bez męża?

kari jak sytuacja u ciebie? nic się nie odzywasz... może rodzisz??
 
Do góry