reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

aniolkowa jak narazie z ksiażkami dałam sobie spokój, po pracy wracam wyczerpana i często popołudniami śpię, wiec na ksiażke ciezko byłoby mi znaleźć czas, ale mam zamar Greya przeczytać jeszcze raz:-D tylko jeszcze nie wiem kiedy;-) Brzuszka jak narazie brak, co bardzo mnie martwi:sorry2: myśle ze na tym etapie już coś powinno byc, chocby troszkę, a tu nic, tzn mam troche taki wypukły ale szczerze to nieraz miałam większy, przytyłam troszkę więc pewnie to bardziej od tego:sorry2:No nic w środe scan i okaże się czy dzidzia tam rośnie czy nie....
Kari ciesze się ze synek dzielnie zniósł pobieranie krwi, zuch chłopak:-) a ty bidulko musisz jeszcze troszke pocekac i dzidzia bedzie juz z tobą, blizej jak dalej, dasz radę:tak: melduj się tu nam co jakiś czas jak sytuacja wygląda;-)
tiluchna witaj:-) jak się czujesz? jak tam u ciebie??? ja scan mam w środę 15 maja:tak: a ty na kiedy masz????
 
reklama
Roxii - a to ja mam tydzien pozniej, tez w srode ;-) 22 maja:-D
a co do samopoczucia to mdlosci ogromne, glownie wieczorami, teraz w sumie coraz lepiej ale ostatnie tygodnie to porazka:baffled: po 9h pracy i zawirowaniach domowych jedyne o czym marzylam po polozeniu dzieci to relax a spedzalam cale wieczory w toalecie:sorry2:

a jak Ty sie czujesz?
a co do brzuszka to zazdroszcze bo ja mam juz ogromny (moze dlatego ze 3 dziecko) i wszystkie spodnie mam na dodatkowe gumki bo nic sie nie dopina;-)
 
tiluchna co do brzuszka to ja zazdroszczę, chciałabym żeby było już coś widać bo tak jak wspomniałam martwi mnie to trochę ze brzuch nie rośnie, jakby rósł byłabym spokojniejsza:tak: Współczuję za to mdłosci, ja miałam przez jakis czas dosć mocne, ale nie wymiotowałam tylko było mi niedobrze. Już powoli odpuszczają, rzadziej się pojawiają i są delikatniejsze, mam nadzieję ze to koniec tego cholerstwa:-D A co do usg to moze lepiej ze masz tydzien później, dzidzia będzie większa i będzie więcej widać:tak: daj znac po, trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dzieki dziewczyny za wszystkie kciuki :tak:

Roxii termin mam dokladnie na 28 maja. Co do twojego brzuszka to nie masz sie czym martwic, mnie dopiero lekko wybilo kolo 20tc. To normalne w pierwszej ciazy, ze brzuszek nie jest widoczny tak bardzo. U mnie mozna bylo powiedziec, ze to ciaza jakos w 22tc, inaczej wygladalam jakbym sie za duzo najadla ;-) Ale nie ukrywam, ze powoli zauwazysz jak sie bioderka poszerzaja.

Loczkis kochana wszystkiiego najlepszego na nowej drodze zycia, obys szybciutko w PL sie ustabilizowala. Wszystko bedzie dobrze zobaczysz!

Aniolkowa super slyszec pozytywny ton w twoich wypowiedziach, tak trzymaj! A co do ksiazek J.Picoult, to mnie troszke znudzila "the pact", "Mercy" daje do myslenia, ale musze przyznac, ze po "My sister's keeper", ktora przeczytalam pierwsza juz zadna inna jakos nie dorownala. Moze ciebie bardziej wciagna jej ksiazki. Ja teraz niestety literature zawezilam tylko do poradnikow dzieciecych :baffled:

Edith ja tez mysle o tobie, naskrob co u ciebie i jak tato jak znajdziesz chwile. Badz silna!

Kari ja dzis zauwazylam taki bardzo lekki bol jak na okres, ale naprawde znikomy i raczej po tym jak mnie mala skopala po calosci. Czasem sie nasila ale szybko znika. Moze u mnie tez jak u ciebie sie zaczyna. Teraz jak pisze jakos te bole sie nasilaja ale upierdliwe nie sa, poki co. Nie dziwie sie, ze jestes wyczerpana, a z pamiecia u mnie podobnie ;-) trzymam za ciebie kciuki! A synka masz super dzielnego :tak:
 
Ostatnia edycja:
Roxi :) dziewczyny maja racje, u mnie w pierwszej ciazy brzuszek tak ok 15 tyg zaczelo delikatnie widac, w 2 ciazy w 10 tyg a w 3 juz w 7 nie miescilam sie w zadne spodnie a teraz wieczorami wygladam jakbym byla w 7 miesiacu... juz myslalam ze to ze mna cos nie tak ale kolezanka ktora tez jest w 3 ciazy podala mi raczke wiec odetchnelam:) najwazniejsze ze na wadze mam tylko 1kg wiecej;-)

trzymam mocno kciuki i ciekawe czy na porodowke bedziemy razem jechac hihi:-D
 
Roxii nie przejmuj sie brzuszkiem, u mnie dlugo tez nie bylo nic i wogole cala ciaze mialam maly brzuch, na kontrolach u poloznej odchodzil od norm, a tu widzisz babel znalazl sobie i tak tam gdzies miejsce u mnie. Ja mysle, ze teraz nie bedziesz nic miala, a pozniej ci wyskoczy nagle:)
 
Dzieki dziewczyny za pocieszenie, na was zawsze można liczyć;-) mam nadzieję, ze macie rację i moje przypuszczenia że dzizdzia nie rośnie są mylne, zresztą wszystko okaże się w środę:tak:
Noelka jak tam u ciebie? jak sobie radzisz?????
tiluchna noo bardzo mozliwe że razem wylądujemy na porodówce między nami jest bardzo mała róznica a w zasadzie prawie żadna:-)
 
Loczkis gratuluje decyzji :-) mam nadzieje że szybko wam się tu ułoży :-)

Roxii ja też długo brzucha nie miałam... ja zauważałam tak ok 15 tygodnia, a inni ok 20 więc tym się nie przejmuj... już nie długo zobaczysz co to Twoje maleństwo tam wyprawia :-)

Noelka a jak mały?? byliście już u lekarza?? jak oczko małego teraz wygląda??
 
Dziewczyny ja wam wszystkim chyba do tyłka nakopie! Co jest z wami??????? nikt nic nie pisze:sorry2: jak tak dalej pójdzie to nam wątek zamkną... Ja przeciez sama do siebie pisac nie będę:baffled:
joasia miałaś się nam tu meldować, jak się czujesz? wszystko wporządku???
Kari a jak u ciebie???
agitatka Ty jak się czujesz?????

Reszta dziewczyn pisać, coś, bo znajde i naprawde do du.... nakopie:-D

U mnie wszystko wporzadku, tzn mam taką nadzieję:-p jutro mam pierwsze spotkanie z midwife ciekawa jestem jak to będzie wyglądało, ale cieszę się na to spotkanie bo mam parę pytan do niej, chyba muszę sobie zrobic listę żeby o niczym nie zapomnieć:tak:
 
reklama
Do góry