reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Laski zajete i cichutko tu duzo nadrabiania nie mialam ;) no mi sie chyba od dzis zaczynaja dni plodne...:) wg kalkulatora to owu ma byc 11-12 maj..:)
 
No własnie co tu taka cisza???:dry: juz własnie miałam wkraczac w akcje i was dyscyplinować, ze nikt nic nie pisze! Dziewuchy odzywac się co tam u was???????
 
melduje,ze wciaz jestem w dwupaku ;-) Nocki coraz gorsze, dzis zgaga byla tak okrutna, ze zasypialam w pozycji siedzacej. Jestem wykonczona, mala sie wierci bardzo, ma coraz mniej miejsca wiec caly brzuch mi tanczy, czasami mam wrazenie jakby mi tam na dole majstrowala :eek: Ciekawe czy dotrwam do terminu :confused:
 
czesc :-D
joasia
trzymam kciuki za szybki i latwy porod :-D
ja we wtorek zlozylam wypowiedzenie, i najpozniej na koniec maja bede juz w Polsce. stres jest duzy, a radosc chyba jeszcze wieksza :-D trzymajcie za mnie kciuki :tak:
pozdrawiam was wszystkie dziewczynki :-)
 
Loczkis gratuluję złożenia wypowiedzenia i oczywiście trzymam kciuki żeby wszystko się ułozyło po twojej myśli:tak: Wiem ze się powtarzam, ale zazdroszczę powrotu do Pl:zawstydzona/y:
joasia własnie miałam cie przywowyłać, zastanawiałam się czy jesteś jeszcze w dwupaku;-) Dzięki za meldunek, cieszę się ze wszystko jest ok, domyślam się ze ci cieżko, ale jeszcze troszkę i maleństwo będzie z tobą:tak: na kiedy dokładnie masz termin??
aniolkowa cieszę się że humorek lepszy:-) jak tam Mr Grey juz przeczytany????
 
hej witam i ja. ciaza pozbawia mnie rozumu, nic nie ogarniam, o wszystkim zapominam i mam serdecznie dosyc. W sekundzie mysle ze musze gdzies zadzwonic, cos zrobic a w drugiej sekundzie zapominam o tym i szlag mnie trafia jak sobie za jakis czas przypominam :wściekła/y: chyba mam za duzo na glowie. Wczoraj bylam na badaniach krwi z Adamem, byl mega dzielny, dal ladnie sobie pobrac a mało tego nie było, musieli kluc obydwie raczki bo z pierwszej pobrac sie dalo tylko na jedno badanie a fiolek bylo 6, lacznie potrzebowali okolo 10 ml. Ja myslalam ze tam umre, tak mi sie serca krajalo ale dał rade.
Joasia a jakies objawy masz? mnie jakos bzuch boli jak na okres od 3 dni. Ale to nie przy skurczu tylko tak caly czas wlasciwie, wiec nie sa to skurcze bolesne tylko jakis taki bol sam w sobie. poza tym nic mi sie nie dzieje, jedynie niedogodnosci typu bol kregoslupa, wyprany rozum i problemy ze snem. szczerze mowiac to nie chcialabym przenosic ale urodzic tak w 38tyg byloby bosko. max w terminie, 3 czerwca :-) bo naprawde jest mi strasznie zle juz.
 
witam kolezanki z Wysp;-)

Roxi, ciesze sie, ze ciaza sie rozwija:tak: powiedz mi prosze jesli mozesz, na kiedy wyznaczyli ci date pierwszego scanu?
 
reklama
Roxi o Greyu juz zapomniałam, pierwszą cześć męczyłam długo, ale potem poszło szybko. A słyszałaś o "dotyku crossa"? Ponoć bardzo podobna tematyka. Ja teraz z tematyki erotycznej przerzucilam sie na Jodie Picoult -mam jej prawie cała kolekcje a z 5 książek jeszcze nie przeczytanych.
A jak ty sie czujesz? Brzuszek juz rośnie?

Joasia, kari zazdroszczę wam, że zaraz przytulicie swoje maleństwa. Obyście miały szybkie i lekkie porody.

Loczkis fajnie masz, że tak ci sie teraz wszystko ułożyło. Slub, powrót do Polski, nowa praca - ani sie obejrzysz a bedzie ciaża:-)

Edith jak tam u ciebie? Jak tata?
 
Do góry