reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

joasia81 Clearblue uzywalam z poczatku jakos bo byla promocna na nie w morisonie ;) ale teraz mam z ebaya tylko ze ani razu mi sie mocna druga kreska nie pokazala tylko cien cienia... teraz juz nie mam sluzu owulacyjnego takze moglam przeoczyc ja .... poprostu albo cykl bezowulacyjny....:(
 
reklama
Joasia ja nie miałam żadnych skurczy przepowiadających od razu się zaczęło :-)

Roxii no to teraz czekamy na skan :-) idziesz z mężem ??

Aniolkowa nawet tak nie myśl że nie będziecie nigdy rodzicami... będziecie !!! na pewno!!! wakacje to dobry pomysł, pochwal się gdzie jedziecie żebyśmy mogły ci zazdrościć słońca :-)

ja byłam dziś u okulisty... ale jakaś porażka... mamy ubezpieczenie prywatne od męża z pracy ale mam wrażenie że ci lekarze z przypadku... bo mi mówi no nie wiadomo co to jest może się pani nieświadomie zadrapała, a może infekcja bakteryjna... trzeba czekać... na szczęście opuchlizna zeszła...
 
hej dziewczyny, skoro taki ruch to i ja skrobne coś od siebie :-)

tygryseczek jednej mojej znajomej testy owulacyjne nie wychodziły a tak czy siak zaciążyli, tego Ci życzę żeby szybciutko się udało :tak:

abed współczuję problemów z okiem, ja to ciągle coś sobie robie, choćby kremem wieczorem zatre i potem widze jak przez mgłę ;-)

agitatka a z pierwszym synkiem kiedy ruchy poczułaś? ja nie pamiętam dokładnie ale coś koło 18-20 tydzień, teraz narazie czuje takie jakby skrobania ale nie jestem jeszcze pewna czy to to :happy2:

joasia
może w jakimś polskim sklepie nospe znajdziesz albo na necie. Już prawie przy końcóweczce jesteś :-) ale czas poleciał. Moja waliła kopytami jak popadnie ;-) 2 dni przed porodem mi się zupełnie przekręciła.

aniołkowa pochwal się gdzie planujecie wakacje :-) ja tak bym chciała, ale w tym roku raczej nic nie wypali, nawet nie wiem czy do pl będziemy jechać (przez te moje wymioty podróż jest pod znakiem zapytania). A jak tam z domkiem? znaleźliście już coś co by Wam odpowiadało?

kari współczuje problemów z zębami :-( ja też mam strasznie słabe i psują mi się od środka. Najczęsciej jak chodze do dentysty to mam po kilka do robienia.. raz nawet 9. Po pierwszej ciąży wyjątko nie miałam nic, tlyko jedną plombe ukruszyoną a teraz też już czuję że mi się spora dziurka zrobiła w jednym zębie :baffled: nie wiem tylko czy pójde jeszcze w ciąży bo przecież prześwietlenia mi nie zrobi a u mnie to jest ważne żeby robić przed i po czy dorbze wyczyszczone.

roxi u mnie w pierszej ciąży długo nie było widać że jestem w ciąży ;-)gdzieś do 6 miesiąca. Za to pod koniec przybrałam najwięcej i brzuch wielki i nogi jak dwa balerony ;-) Teraz jest troche inaczej bo startuje od razu z większymi kg i troche już brzuch sterczy na przodzie. Ale ciążowym go jeszcze nie można nazwać, raczej spożywczym :-):-) ja też już się nie moge doczekać środy i scanu.

a co u nas.. teraz zaczęły mi się zgagi ;-) ogólnie ful wypas, od wyboru do koloru, w sobote wymioty, w niedziele zgaga a dzisiaj zgaga i ból pleców.. generalnie czuje się chyba gorzej niż w pierwszej ciąży bo wtedy normalnie studiowałam a wieczorami jeździłam do pracy a teraz ledwo co mogę funkcjonować :baffled:

wstawie Wam zdjęcie naszego Bejbika z 10 tyg, taki mały okruszek a od samego początku rządzi ;-)
 

Załączniki

  • bejbik.jpg
    bejbik.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 26
abed ehh porażka z tymi lekarzami:sorry2: dobrze że chociaż opuchlizna zeszła, może faktycznie to tylko jakies zadrapanie i szybko przejdzie:tak:
A na scan oczywiście idę z M:tak:
agatakt cuuudny maluszek!:-) współczuje samopoczucia, kurcze długo mdłosci cię trzymają, ja juz prawie nie mam, zdarzają się naprawdę sporadycznie i są bardzo lekkie. Mam nadzieję ze i ciebie niedługo opuszczą i w koncu poczujesz się lepiej.
 
Ostatnia edycja:
abed Jeszcze nie mamy zabukowanych wakacji, ale upatrzylam sobie Majorke i kusi mnie jak diabli, ale...no właśnie agatakat chcieliśmy wyjechać miedzy innymi dlatego, bo juz mamy dosc szukania domu. A tu nagle trafił sie dosc fajny domek i negocjują dla nas cenę. Jeśli sie właściciele zgodzą to niestety wakacje trzeba bedzie sobie odpuścić, bo niestety nie damy rady finansowo. Za kilka dni sie wszystko wyjaśni. Jeśli ten dom nie bedzie nasz to tez dobrze, bo pojedziemy na Majorkę. Także jakaś perspektywa jest, jakis cel, który trzyma mnie w pionie i pozwala rano wstać.
A tak w ogóle to piękne zdjęcie maluszka:-)

Tygryseczek mi tez coś szaleje tempka, dziś 13dc a ona skacze jak szalona, śluz sie zmienia z plodnego na nieplodny i juz sama nie wiem co jest grane. Ale szczerze mówiąc i tak nie mam nadziei, że sie uda.
A testy clearblue tez używam (w tym cyklu mi brakło), są faktycznie drogie, ale nie ma szans przegapić owu. Ja nigdy w tych kreskami nie mogłam sie połapać, dla mnie one zawsze sie różniły odcieniami.

Ciężarówki przeslijcie trochę ciążowych fluidkow dla nas potrzebujących. Trzymam za was kciuki.

Roxi nie mogę sie doczekać twojego jutrzejszego skanu.

Agitatka brzuszek prosimy!

Kari, Joasia czekamy na wasze maluszki, juz tak blisko, nawet lada dzień
 
agatakat w pierwszej ciąży ruchy poczułam dopiero pod koniec piątego miesiąca, także jakiś 21-22 tydzień. No coś tam czuje, że mi się przelewa, albo brzuch się napina i za chwile puszcza, może to i dzidzia, jak to Filip mówi...czekam z utęsknieniem na te pierwsze kopniaki :tak:
Piękny bąbelek Ci rośnie w brzuchu :happy:

aniolkowa dla ciebie i wszystkich staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

trzymamy kciuki, za domek i za wakacje kochana, oj jak ja bym wygrzała swoją d...na takim pięknym słoneczku
:tak:
joasi ja z kolei nie przypominam sobie, żeby tuż na końcówce, mały bardziej dawał mi się we znaki, niż w tracie ciąży, także zobaczymy, może u ciebie to jest znak na nadejście nowego początku :happy:
Roxii czyli wizyta całkiem przyjemna, mi w sumie moja położna też za bardzo nie przypadła do gustu, jak to się mówi, nie było tej chemii ;-) To teraz czekamy na jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Proszę oto on i moje piersi :-)
3506y9y.jpg



 
Agatakat sliczny babelek.... ;)
Agitatka fajniutki brzuszek ;)
Aniolkowa.mama mi dzis wyszedl test owu... szalenstwo no i cykl mi sie tym saym przesunie Grrrr wczoraj mi jajniki wariowaly caly dzien tak mnie bolalo raz jeden raz drugi ze wytrzymac nie moglam....
Zobacz załącznik 558405
No i pech tu takie ladne krechy a moj w pracy do 22......ale jak wroci to go wykorzystam
 
tygryseczek mnie tez wczoraj tak bolał prawy jajnik, że nie mogłam wytrzymać. Gorzej mnie bolało niz przy @. To mamy razem owu w podobnym czasie chociaż mi jeszcze tempka nie wskazuje na nią. My wczoraj działalismy, dziś poprawimy.

Agitatka ​śliczny brzusio i łapie fluidki
 
reklama
tygryseczek no w końcu pozytywny test owu:tak: coś tym razem późno przyszła, ale jak to mówią lepiej późno niz wcale:-p teraz działajcie a ja trzymam kciuki;-)
Agitatka ale super brzuchol!!:-) ja tez taki chce:-D
aniolkowa to fajnie że jest coś co trzyma cie w dobrym nastroju w sumie co by nie było to i tak czeka was cos fajnego albo nowy domek, albo wakacje na Majorce, daj znać jak już coś sie wyjaśni.

Dla wszystkich staraczek wiruski ciażowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry