reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

abed czuje sie nadal beznadziejnie. Wiem, że muszę sie podnieść i wziąć w garść, bo inaczej wpadne znowu w depresję, ale póki co muszę wypłakać swój gniew, żal, bezsilność. Czuje sie w tej walce strasznie samotna, bo S. ma charakter "co będzie to będzie a jak nie będzie tez ok" a mnie po prostu szlag trafia, bo jemu juz sie nawet starać nie chce. Do tego dochodzą problemy w pracy, szukanie domu i takie inne drobne problemiki i ja po prostu nie daje sobie rady z tym wszystkim.
Gratuluje sukcesów zawodowych męża no i twoich mobilizacyjnych oczywiscie tez.

Noelka mam nadzieje, ze to nic z tych rzeczy, które przeczytalaś w necie i Oliverkowi nic nie jest. Obyście jak najszybciej dostali termin wizyty.

Joasia współczuje problemów spadkowych. I powiem szczerze nigdy nie słyszałam, ze nawet poczęte dziecko dziedziczy długi. Załatwcie to jak najszybciej, żebyś nie musiała sie denerwować.

Roxi jak sie czujesz? Ile jeszcze do scanu?

Loczkis, edith? Co tam u was?
 
reklama
dzieki dziewczyny za slowa pociechy oby wszystko bylo dobrze.
czasem mysle, ze jakas klatwa jest nademna. najpierw 2 lata staran, pozniej ciaza zagrozona przez krwiaka, pozniej male lozysko dziecko male i teraz ta wada oczka;/ ale nic trzeba byc silnym i walczyc!

aniolkowa zawsze jak piszesz o swoim mezu to jakbym mojego slyszala. moj dokladnie byl tego samego zdania zawsze jak bedzie to ok jak nie to tez dobrze i ze zawsze wszytsko bedzie cacy, wszystko sie ulozy samo itd:) oczywiscie mowil ze ja za duzo panikuje martwie sie .... a i tak wychodzi wszystko dobrze na prosta. wierze ze i u was tak bedzie:) pamietam jak w zeszlym roku mi sie problemy skumulowaly nie zdalam prawka, test ciazowy wyszedl negatywny, a przytulalismy sie co 2 dni, i moja kuzynka zaszla w ciaze, gdzie wogole sie nie starali i nawet nie byli zadowoleni z tego faktu. trzymam kciuki zeby u #ciebie bylo tylko coraz lepiej.

Oliver ma problem z kupa, biedak sie meczy, to pewnie przez to ze odstawilam swoje mleko i teraz jest na sztucznym. Na moim robil kupe bardzo czesto prawie co 3-4h. a teraz 2 razy dziennie i jeszcze z torturami i czasem musze mu pomoc termometrem. mam nadzieje, ze mu to przejdzie. jak macie mamy jakies sposoby na to to prosze o rade. a na kolki bardzo pomaga nam infacol. probowalam roznych kropli, lekow pozamawialam pelno specyfikow i nie potrzebnie bo infacol najlepiej na niego dziala. ale czego sie nie robi dla malenstwa:)
 
Jejciu noelka tak bym chciala pomoc...ale z moja pamiecia to nie tak hop siup...pamietam tez ze jak moj synek mial problemy z kupka to wlasnie termometr,masowanie brzuszka ( ale zgodnie z ruchem wskazowek zegara),a i chyba jeszcze sa takie herbatki,alle one najwczesnie od miesiaca ,niewiem czy juz miesiac minal?One sa z firmy Hipp i tez pomogaja w wyproznianiu.
 
Noelko kochana wszystkiego co najlepsze z okazji urodzinek!!!! Jak najmniej zmartwień i jak najwiecej radości z synka. No i wspaniałego dnia!
 
Noelka wszystkiej najlepszego :-) żeby szybko się z Olivierkiem wyjaśniło tego Ci życzę :-) a z kupkami to ci nie pomogę, bo ja jakoś większych problemów nie miałam... nie wiem czy w Anglii jest mleko Bebilon comfort ( wiem że bebilon inaczej się w nagli nazywa tylko już nie pamiętam jak, taki niebieski z białym misiem) tu sąsiadka mi mówiła że małej kupowała jak miała problemy... a dajesz mu jakieś herbatki?? z koprem ?? ja dawałam bo mi się wydawało że jak nam się chce pić to małemu też... możesz spróbować kupic w polskim sklepie albo mam ci może przywieź... ja dawała Hippa

Aniolkowa ja też tak miała z mężem jak ty... mówił że jak będzie to będzie... że jest ze mną i jak nie będziemy mieć dzieci też będzie... strasznie mnie to wkurzało... kiedyś jak się mały urodził, powiedział mi że jemu też zależało tylko nie chciał mnie dodatkowo stresować, a najbardziej go bolało że ja co miesiąc płakałam... tak bardzo bym chciała żeby wam się szybko udało... a byłaś już na tych badaniach hormonalnych??
 
dzieki dziewczyny za zyczenia jestescie kochane:)

abed zamowilam te herbatki juz dawno i koperkowa i rumiankowa, na poczatku maly troche wypijal ale nie bylo rezultatu. teraz juz wogole nie chce ich pic. za rada mamy staram sie mu dawac wode przegotowana, ale tez nie chce sie chwycic.
wiem wlasnie ze jest to mleko apatmil comfort ktore dziala na kolke i zaparcia, czytalam wlasnie mnostwo opinii na jego temat i jest to mleko o wiele ciezsze i grubsze, ze musialabym mu zmienic wszystkie smoczki w butelkach na o wiele wieksze dziurki bo inaczej nie leci. a te wieksze dziurki sa zalecane od 4mc. zastanawiam sie czy nie zmienic na razie firmy i zobaczyc bo uzywam sma i zmienie na zwykle aptamil i zobacze wtedy. musze sie jeszcze zastanowic.
 
Ostatnia edycja:
Noelka spróbuj aptamil zwykłego, on ponoć jest najlepszy... najbardziej podobny do mleka matki... mam nadzieje że to wam pomoże...
 
reklama
abed tak zrobiłam hormony w piątek + glukoza. Teraz czekam na tą wizytę 18 czerwca. Mam nadzieje, ze do tego szybko zleci.
Milego długiego weekendu wszystkim wam życzę i takiej pogody jak jest u mnie. A w poniedziałek ma być ponoć 20st. My wybieramy sie na majówkę na cały dzień. Moze sie trochę rozweselę ;-)
 
Do góry