reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Agula ma urodziny 30 marca, ale imprezke robimy wczesniej jeden dzien, bo rodzice jednej z jej przyjaciolek wyjezdzaja na swieta


a oto nasz baran :-)
20130329_090556.jpg

i tort

20130329_090217.jpg
 

Załączniki

  • 20130329_090556.jpg
    20130329_090556.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 20
  • 20130329_090217.jpg
    20130329_090217.jpg
    54,7 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
reklama
Osinka ale masz talent. Ja jestem noga z pieczeniem ciast dlatego najczesciej kupuje gotowe. Jeszcze kiedys mi wychodzilo jakies ciasto a teraz czym starsza jestem tym wieksze zakalce robie:) ja to wogole nie lubie w kuchni spedzac duzo czasu wiec najczesciej gotuje cos szybkiego:)
 
Osinka oj moja wina bo nie zauważyłam że ty tego posta napisałaś wczoraj :-) a ja go dziś rano czytałam i traktowałam jak dzisiejszego :-) Tort super :-) udanej imprezy i wszystkiego najlepszego dla córeczki :-)

edith ja się pochwalę tortem ale dopiero po świętach, bo jedziemy do moich rodziców i tam go skończę... nie robię w domu bo to kilka ładnych kilometrów to by pewnie nie przezył
 
Osinka ale piekne wypieki! Az slinka cieknie :tak: Wszystkiego najlepszego dla corci!
Ja za pieczenie zabieram sie dopiero jutro, zrobie ta szarlotke co ostatnio, jakos mazurki i babki to nie dla nas. Poza tym jestesmy tylko we dwojke wiec nie zamierzamy gotowac i piec duzo bo kto to zje.

Aniolkowa ja rowniez tulam mocno!

edith glowa do gory! masz racje znajdz sobie kulinarne zajecia zeby za duzo nie rozmyslac.

Noelka jeszcze wciaz mamy marzec;-)
 
Ostatnia edycja:
Aniolkowa, faktycznie ten marzec nieciekawy dla ciebie:-(tulam mocno, trzymaj się tam jakoś...
Osinka noo wypieki super, tylko pogratulowac takiego talentu:tak: Wszystkiego naj dla córci:-)
abed no to teraz czekamy na twoje dzieło kulinarne;-)
joasia ja tez duzo nie szykuje, my tez jesteśmy we dwójkę wiec nie ma co się rozpedzac, w niedziele idziemy do znajomych więc tym bardziej nie ma co szleć w kuchni.
Edith nie smutkaj się, głowa do góry!!!;-) a co do mazurka to nigdy nie robiłam więc nie pomogę, ale napewno znajdziejsz jakis fajny przepis, zycze powodzenia:-)
Noelka ale uparciuszek z tego twojego synka:-D spokojnie w końcu mały znajdzie drogę i to już niebawem:tak:
 
my w sumie tez spedzamy swieta we dwoje i tez nie szaleje z gotowaniem i pieczeniem. Zurek robie bo w sumie to zalatwi mi obiad na dwa dni ;-) a z ciast to tylko ten nieszczesny mazurek i to jeszcze na malej blaszce bo ja tego jesc nie bede :baffled:
 
Dziewczyny ja rano wyjeżdżam na święta więc teraz chciałam złożyć Wam życzenia.

Zdrowych, spokojnych świąt :-)
Dla staraczek życzę aby wiosna przyniosła nową nadzieję na nowe życie i żebyście szybko ujrzały dwie kreski :-) Dla tych w ciąży spokojnej ciąży :-) i szczęśliwego rozwiązania :-) i dla Noelki specjalne żeby mały szybko wyskoczył z brzuszka i był już z wami :-)
 
witajcie, ale naskrobałyście ;-) mam nadzieję, że wszystko spamiętam

noelka mały pewnie czeka do zajączka i niedługo znajdzie drogę :tak:

loczkis będziesz piękną panną młodą. Zgadzam się z dziewczynami cieliste szpilki i fioletowa wiązanka. Ja swoją znalazłam w internecie i w kwiaciarni zrobili mi taką jak chciałam, identyczną

aniolkowa
tulę cię mocno, znam doskonale ten ból i nic nie jest w stanie go zagłuszysz, szczególnie jak przychodzi ten czas...

Roxii nie przemęczaj się odpoczywaj ile wlezie i dbaj o siebie i fasoleczkę. Ale super już masz termin usg, a ja dalej czekam...

Osinka piękne i smakowite wypieki. Ja w tym roku tylko sernik upiekłam

edith tulę mocno!! Dobre podejście, grunt to znaleźć sobie zajęcie, a nóż widelec odkryjesz w sobie wielki talent i pasje kulinarną :tak:

Jeżeli o którejś z was zapomniałam to przepraszam. Gorąco was wszystkie pozdrawiam, ściskam i trzymam za każdą z osobną i wszystkie razem wielkie kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja już prawie mogę świętować. Mięsko upiekłam, sałatkę zrobiłam, ciasto też. Zostało mi jajka pomalować jutro i jedne kotlety zrobić, ale te ostatnie to do męża należą. Po prawie 2 tygodniach w końcu wyszłam dziś z domu, kupiłam żonkile. Jeszcze nie rozkwitły, ale do niedzieli powinny. Lubię te kwiatki, chociaż w domu będzie wiosna.
Wiecie co ten spacer dobrze mi dziś zrobił. To i pewnie przez te siedzenie jestem taka przymulona i do niczego. A dziś miałam większego powera :tak:
synek z dnia na dzień czuje się co raz lepiej. Już mniej kaszle :happy: Byle do przodu
 
reklama
Agitatka cieszę się że wstąpiła w ciebie pozytywna energia i że synek zdrowie to najwazniejsze:tak: Kurcze sporo szykujesz na te święta... ja przed chwilą zrobiłam wafla przekładanego krówką i powidłami, jutro gotuje żurek. W niedziele zrobi się jakieś jajca w sosie majonezowo-chrzanowym i wystarczy ;-) Ja całe święta pracuje więc nawet wspólnego śniadania świątecznego z M nie zjem:sorry2:
Kurcze Ty jeszcze nie dostałaś terminu usg?? kurcze no, mam nadieję że niedługo przyjdzie list:tak: ja gdyby tak normalnie też musiałabym czekac do 12-13 tc na sca, ale że miałam in vitro i wcześniej pozamaciczną to scan robią wcześniej zeby się upewnić ze wszystko ok, przy okazji zobaczę fasoleczkę i się trochę uspokoję-mam nadzije;-)
abed dziękujemy za życzenia. Ja Tobie i całej Twojej rodzince również życzę Zrdowych, Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy!!!
 
Do góry