reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
w ten wtorek bylo testowanie to byl 34dc. A masz wiecej sluzu? wiesz co mnie zastanowilo, jak robilam analize moczu w szpitalu to wyszlo ze mam sluz w moczu 5 krotnie wiekszy niz norma przewiduje, zastanowilo mnie to, ale powiedziano mi, ze to moze byc oznaka nadchodzacego okresu bo mocz pobierany byl jakos w 30dc. Krwinki czerwone tez byly lekko wyzej. A to juz byl ten czop sluzowy co sie tworzy przy ciazy, wciaz jest go wiecej niz zwykle i jest bialy. Mysl pozytywnie :)
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje dla wszystkich przyszlych mamaus i owocnych staranek dla pozostalych.
A dziewczynki jak sie wstawia suwaczki ,bo ja chyba cos pomieszalam ;),taka to zdolna jestem hi hi.
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny za mile przyjecie :-) ja mam dzisiaj 33 dc, ale ze moje cykle sa ok 37 dniowe, to czekam do poniedziałku z testowaniem :-( jak zwykle pod koniec miesiaca mam wszystkie objawy ciazowe, tzn mdli mnie i co chwile latam do lazienki. staram sie nie nakrecac i nie robic testow. jednoczesnie nie moge sie doczekac i boje sie zrobic test. az sie kolezanki ze mnie smieja, ze juz kompletnie zwariowalam ;-) zastanawia mnie tylko jedno, bo znowu pojawil sie u mnie sluz owulacyjny, tzn rozciagliwy i nitkowaty, a nigdy tak przed okresem nie mialam. i teraz nie wiem czy po prostu owulacja mi sie przesunela czy cos sie u mnie znowu dzieje.
 
Ostatnia edycja:
Loczkis ja tez mam takie sluz teraz, bialy i rozciagliwy..... moze tak jak Joasia mowi jest to ten czop co sie tworzy.... eh sama nie wiem poczekam do niedzieli bedzie to 30dc i zrobie test
 
pam widze, ze mamy tai sam dzień testowania :-) tylko te moje cykle sa duzo dluzsze i ja juz mam 33 dc. tez pewnie nie wytrzymam do poniedziałku i jakoś w niedziele zacznę testować. wiem, ze musze wyluzowac i przestac tak obsesyjnie o tym myslec ale same wiecie ze nie jest latwo :/ no nic, do soboty mam gosci w domu, wiec mam nadzieje, ze szybko mi to zleci :) powodzenia pam, oby nam sie udalo :tak:
 
Pam to jednak testujesz w niedziele?? trzymam mocno kciuki i głęboko wierze w to ż to ciąża:tak: Ale byłoby super taki wysyp zafasolkowanych na naszym wąteczku:-) Głowa do góry i myśl pozytywnie;-)
loczkis za Ciebie rówiez kciuki zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
wszystko mnie boli.... gazy i wzdecia mnie mecza wzielam Espumisan.... od pol godziny mam czkawke... boli mnie glowa... mdlosci sa okropne... moj V zajade sie kebabem a ja na sam zapach mam ochote zygnoc.... prawie zemdlalam dzis.... serce mi lata jak skowronek.... normlanie czuje sie jakbym miala zaraz pasc trupem i powiem wam ze to nie bylaby taka zla opcja... i gardlo mnie pobolewa... napilam sie herbaty z cytryna i miodem i jest jeszcze gorzej..... moze pozniej sprobuje zimnego mleka albo lody... bo moga to byc bakterie cieplolubne i wtedy cieple napoje nie pomoga... nie do zycia jestem a musze jutro wstac wczesnie na 9 musze byc w laboratorium i do 15 bede sie babrac z mikropipetkami i robic roztwory i testowac wode...
prosze niech mnie ktos dobije...
 
Do góry