reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
tygryseczek witaj jasne że możesz dołaczyć:-) Napisz pare słów o sobie, długo się juz staracie o dzidzie? z kad jestes???
Pam trzymaj się tam kochana..... czekamy z Tobą do niedzieli, choc ja myślę, że ten test to bedzie tylko formalność;-)
 
czesc tygryseczek :-) dolaczaj do nas, bede miala wiecej do czytania - masz duuzo pisac :-D

jak dobrze, ze dzis piatek... juz jestem zmeczona... i wk...a...wszystko mnie doprowadza dzis do szalu :wściekła/y:

mam nadzieje, ze sie odstresuje wieczorem... ide na party do moich przyjaciol... z okazji piatej rocznicy slubu ... kocham indyjskie jedzenie, muzyke i party!!! :rofl2:
 
Bylam dzis na uczelni i poszlam do pielegniarki pogadalam zrobila mi test i byla tylko I kreska ale powiedziala ze ten test ma czulesc 50 wiec jeszcze moze nie wykryc , jesli nie dostane @ w weekend mam wrocic w poniedzialek i ponownie zrobimy.... powiem wam ze nie wiem co mysle... troche zawiedziona jestem troche szczesliwa....

Od jakiegos czasu rozmyslam zeby moze jeszcze poczekac i na ostatnim roku studiow zaciazyc wiec mysle nad implantem podskornym.... tez obgadalam z pielegniarka i wstepnie umuwila mnie na srode ale moge sie rozmyslic... wiec bede myslec intesywnie.... moj V mial troche smutna mine jak mu powiedzialam o implancie.... ale stwirfzil ze to moja decyzja i bedzie mnie wspieral..
 
Wiec tak...Jestem z województwa lubelskiego ale obecnie przebywam w UK długo sie nie staramy bo od lipca - końca prawie pare dni przed okresem..... w angli jestem juz rok hmm co tam wiecej to niee wiem pytajcie wlasnie dzis przyszla wredna @ a myslalam ze sie udalo...
 
tygryseczek witaj :-) ja też pochodzę z lubelskiego :-) skąd dokładnie jesteś?? ja po 6 latach w Anglii właśnie drugi mc w pl
 
witajcie! tez chce sie przylaczyc bo juz konczy mi sie cierpliwosc... zaczyna sie 15 miesiac bez pigulek i dzis dostalam @ (witaj w klubie Tygryseczek) :( musze 'pogadac' z kobietami, ktore mnie zrozumieja, bo flaki mi sie przwracaja od pseudo porad mojej mamy i durnych pytan i komentarzy 'przyjaciol'. Wszyscy sa najmadrzejsi, a to albo Ci, ktorzy zaliczyli wpadke, albo Ci, ktorzy jeszcze dzieci nie maja w planach... Czasem mam wrazenie, ze nam to szczescie nie jest po prostu dane :-(
 
reklama
Do góry