reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

tak mi przykro...ale może spokojnie poczekaj do środy, może się włchołnie i będzie dobrze... a wcześniej jak byłaś w klinice nie widzieli ci tego krwiaka?? czy nie robili usg?? a kiedy masz ten urlop?? może wtedy odpoczniesz
 
reklama
noelka bardzo mi przykro:( no, ale dalej trzymam kciuki, zeby bylo dobrze. A moze warto by jechac do szpitala powiedziec, o bolach i niech oni Ci zrobia usg..
 
Hej dzeiczynki!
Ja juz w Pl wpadłam tu tylko na chwile zeby przeczytac co u was słychać.
Noelka kurcze no troche nie fajnie z tym krwiakiem:sorry2: Mocno trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze, musi być. Ale to zycie jest niesprawiedliwe:-( Pewnie nieźle sie teraz denerwujesz bidulko, sciskam mocno i wierze ze bedzie dobrze. Trzymaj sie i mysl pozytywnie.
 
abed wlasnie podczas stymulacji nie widzieli krwiaka mowili ze mam torbiel, moze kurde pomylili sie. nie wiem juz sama. na wakacje wyjezdzam w przyszla sobote.

aniolkowa wiem, ze sie powinno lezec i brac dupka wyczytalam to teraz w necie tez. Ten polski gin nic nie mowil na ten temat, ani na temat lezenia, ani na temat dupka, moze juz wie, ze sprawa jest przegrana. Podobno w czwaretek bedzie tam inny gin, ktory leczyl moja kuzynke, jest bardzo super wykwalifikowanym lekarzem, jesli mi sie uda to pojde do niego po druga opinie a nie do tego na srode.
Niestety ja musze chodzic do pracy przez ten tydz oni nie zaakceptuja mojej nieobecnosci, mamy ludzi na urlopie, na szczescie wiekszoc czasu siedze przy biurku.

aniolkowa a ty krwawilas jak mialas krwiaka? i twoj tez otaczal caly zarodek? ja wogole nie krwawie, gin mowil, ze to dobry znak....zobaczymy...

pozostaje mi tylko czekanie i modlenie sie o kolejny cud, pierwszym jest to ze zaszlam w ciaze w ogole.....
 
Noelka jestem na imprezie a martwie sie tak bardzo o ciebie:-( ja krwawiłam od 5-6tc az do 13 tc non stop. mialam takie Krwawienia ze az ze dziwne ze nie mialam transfuzji. Jesli masz krwiaka to nie ma sily -bedziesz krwawic. Krwiaka mozna pokonac. On wchlania sie do 20tc do tego czasu trzeba baaaardzo na siebie uwazac.
Nie skreslaj tego maluszka jeszcze. Jest duza szansa ze ono bedzie zyc
 
aniolkowa dziekuje ci, nie przejmuj sie tak mna i tak wystarczajaco zawracam Ci glowe i innym dziewczynom tez. Czytalam duzo na ten temat wczoraj, ze bardzo czesto sie wchlania, ale trzbea brac leki i sie oszczedzac. Ten gin z wczoraj nic takiego nie powiedzial i nie wiem czy widzial, ze juz jest bardzo zle, czy wogole o tym nie pomyslal. Ja sie nie zapytalam o leki bo wogole nie wiedzialam co sie robi jak ma sie krwiaka.
No to jak piszesz, ze bede krwawic to teraz tylko bede czekac na najgorsze, on cos mowil jak pisalam wyzej, ze krwiak ma juz blizny, czyli tak jakby juz krwawil kiedys i ze jest stary. No ale nie wiem, nie ufam temu gosciowi.
Jak sie uda to zamiast do niego pojde w czwartek po druga opinie do innego.

Jutro powiem w pracy manager, pokarze jej zdjecia z usg, ale watpie, ze bedzie mnie jakos lepiej traktowac. Pewnie nie......:(
Powiem szczerze, ze wizyta podciela mi skrzydla, jest mi ciezko strasznie, ale bede sie starac myslec pozytywnie na ile to mozliwe. Zeby tylko tydzien szybko zlecial.
Dziekuje dziewczyny za wszystko.
 
no właśnie co za głupoty piszesz!!! a przede wszystkim myślisz !!! chyba tu zostaniesz najlepiej zrozumiana i możesz pisać ile chcesz, chyba dziewczyny się ze mną zgodzą!!!

a jak w ogóle się czujesz?? a może ten lekarz się pomylił, skoro mu nie ufasz... nie podawaj się, co będzie to będzie... a może pójdziesz do GP i mu powiesz że byłaś u gina i co on powiedział... ja tak zrobiłam jak byłam po wizycie w pl i miałam podejrzenie torbiela, wtedy w ciągu dwóch tygodni miałam komplet badań zrobiony... może GP dał by ci zwolnienie, nie przejmuj się pracą, nie warto... teraz powinnaś myśleć o sobie.... a zaczęłaś brać dupka na własną rękę? chcesz może tą luteinę, mogę ci wysłać jutro z rana...
 
reklama
noelko bardzo mi przykro ,ale jestem dobrej mysli i bede sie o to modlic zeby wszystko sie dobrze skonczylo i ten krwiak znikna,i nie pisz ze zawracasz nam glowy bo to nie prawda ,abede ma racje.Mocno sciskam i modle sie o ten drugi cud i musisz byc dobrej mysli ze WSZYSTKO SIE UDA I BEDZIE DOBRZE!!!!!
 
Do góry