reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Roxii udanego wypadu :-) odpocznij :-)

właśnie znalazłam wczoraj jak wyglądają ale nie mogę napisać na moim kopie :wściekła/y: wychodzi | taka krecha z nich... muszę zapytać męża... ale i tak wysyłam tylko bez znaków ;-)
 
aniolkowa mama tak ja jeszcze zapakowana heheh jeszcze 30 dni mi zostalo uff juz z gorki ale coraz ciezej sie robi spac nie moge .jestem na etapie konczenia pokoiku dla malego prania i prasowania ubranek .to ja tez Wam poslylam cala mase fluidkow ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



 
Boje sie dziewczyny kluje mnie w dole brzucha caly dzien czasami bol promieniuje az do kregoslupa. Wzielam jedna nospe w pracy wiecej juz sie boje. Wracam wlasnie metrem z pracy duchota i stoje juz 40 min co podwaja bol. Tak bardzo boje sie najgorszego. Trzymajcie kciuki.
 
czesc DZIEWCZYNKI:-)
aniolkowa jestem tylko teraz troszke zajeta,praca ,dom i tak w kolko normalnie mi czasu brakuje:no:
noelka ja osobiscie trzymam kciuki bardzo mocno i wierze ze bedzie dobrze i Ty tez masz tak myslec :tak:
roxii udanego wypadu do Polski:-p
Smutna jestem troszeczke bo i w tym miesiacu nic niewyszlo bo wczoraj przywital mnie@:-:)-(,ale mam nadzieje ze i wkoncu mnie sie uda.
Pozdrawiam wszystkich i zycze milego odpoczynku ,ja dzis wolne a jutro i w niedziele do pracy:angry:
 
noelka SPOKOJNIE :-) mnie nie raz kuło... bolało... i pierwsze 3 mc strasznie się bałam najgorszego... a później ... lepiej nie pisać czego... będzie DOBRZE :-) myśl pozytywnie... przecież naprawdę nie masz wpływu na to co się stanie ja się nauczyłam tego w ciąży... jutro kolejna betka, tak?? odpocznij przez weekend jak masz wolne... a tak w ogóle to odpoczywaj po pracy najwięcej jak się da :-) i pamiętaj ja myślę o Tobie i trzymam mocno kucki także będzie dobrze :-) na prawdę staraj się nie myśleć o najgorszym

Dunia pomyśl nowy cykl nowa szansa... trzymam kciuki :-)
 
Noelka jutro zrobisz betkę to może sie troszkę uspokoisz. Wiem, że jest cieżko zwłaszcza jak boli i kłuje, ale daj macicy szanse sie rozciągać. Spokojnie, nie bój sie. Obierz sobie jakaś technikę, np jak coś cie martwi powtarzaj sobie coś: może być modlitwa, może być po prostu "wszystko jest ok". Kochana będziesz sie martwić przez kolejne 8 miesięcy a potem przez kolejne kilkadziesiąt lat. Zaczęła sie twoja rola matki! Wszystkie tu jesteśmy całym sercem z tobą i wierzymy, ze maleństwo z wami zostanie.

Roxi udanego urlopu!

Dunia mnie tez przywitala @, trzymam kciuki za kolejny cykl. Ja mam za 10 dni wizytę w klinice i wtedy bede wiedzieć co dalej.

Nareszcie weekend. Jeszcze tydzień z dzieciaczkami, potem jakieś szkolenia przez kolejny tydzień i ...3tyg urlopu. Odliczam dni tak mi sie marzy juz Polska.
 
dzieki dzieczyny za slowa otuchy:)
bolalo mnie cala noc, teraz tez boli, czasami bardzo mocno, czasami slabiej. Moj M. zadzw do gin prywatnego, mamy dzis wizyte na 17.30. boje sie troche bo gosciu nie ma za dobrych opinii na necie, ale powinien mi jakos pomoc, cos juz zobaczyc, no i wykluczyc to czego sie obawiam najbardziej, ciazy pozamacicznej. Niestety ten gin do ktorego chcialam isc i jest na prawde dobry jest teraz na urlopie.
Myslicie ze w 5tc juz tam cos zobaczy? Czytalam ze niektore dziewczyny byly juz na usg zobaczyc pecherzyk w 4 tc albo i nawet 3:) Mam nadzieje, ze mnie nie wysle do domu mowiac, ze to za wczesnie bo wlasnie takie ma opinie, zeby jak najwiecej kasy zarobic. Ale najwyzej mu sie tam porycze zreszta zaplacimy za to ok 150£, wiec musi pomoc.
Trzymajcie kciuki prosze.
 
reklama
myślę że już powinno być coś widać... aczkolwiek jeżeli nie to się nie przejmuj za bardzo... tak jak aniołkowa pisała teraz zaczęła się Twoja rola matki... i martwienia ;-) tylko na nie które rzeczy nie mamy wpływu a stres nie pomaga... tak że głowa do góry... trzymam mocno kciuki i czekam na wieści :-)
 
Do góry