reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Noelka a boli cie podbrzusze czy po jednej ze stron? Zamiast płacić £150 możesz jechać na early pregnancy unit (poszukać w necie gdzie masz najbliższy) i powiedzieć, ze bardzo, bardzo cie boli i zrobią ci scan. Spróbuj może najpierw tak tylko musisz powiedzieć, ze boli po jednej ze stron, bo to objaw pozamacicznej. Jeśli cie odesla do domu to wtedy idź prywatnie.
W 5tc będzie widać pecherzyk i gdzie jest umiejscowiony.
 
reklama
noelka ja ma Luteiny 60 tabletek, ginekolog w zeszłym roku źle mi policzyła jak byś potrzebowała brać, jak by Ci zlecił to mogę Ci wysłać
 
Noelka bedzie dobrze ,mocno trzymam kciuki i wierze ze naprawde wszystko bedzie ok ,tylko przestan sie juz tak stresowac bo to Ci naprawde nie pomoze,buziaki i daj znac co i jak;-)
abed i aniolkowa wiem ze jest kolejny cylk i moze wtedy sie uda ,czego Wam i sobie bardzo zycze,zreszta wszystkim tego zycze:tak:
 
wynik bety z dzisiaj * 4013.00 mIU/mL.

duzo wzrosla, nie wiem czy to dobrze, czytalam ze przy pozamacicznej beta jest tez bardzo wysoka.

ale mysle pozytywnie, wydaje mi sie ze bole spowodowane byly rozrostem macicy, jak na razie ciesze sie wynikiem o 18 mam dzis usg prywatne, jednak sie zdecydowalismy. za bardzo bym sie bala jechac do hiszpanii za tydz bez badania.
prosze trzymajcie kciuki, stracham sie....
 
ciekawe jak Noelka po badaniu u gina.... mam nadzieje, ze wszystko bedzie super dobrze!!!

do mnie chyba tez przyjdzie @ brzuch mam jak bania i jakies plamienia... 2 tyg po terminie...a juz mialam nadzieje ehhhh


ciesze sie z ladnej pogody i wolnego weekendu... pierwszy wolny weekend on niepamietnych czasow... yupi!!!! przebieglam sie dzis 10km, zapedzilam corke ba bieznie... siedzimy na ogrodku i na zmiane chodzimy na biezni ;-)
 
nie mam dobrych wiesci niestety...:(
zarodek jest w macicy, czyli nie jest to ciaza pozamaciczna, jest dosyc maly jak na 5tc 0.80cm. Mam zdjecia z usg. No i najgorsza sprawa to, ze zarodek otacza krwiak okolopecherzykowy, ktory moze peknac i zabic zarodek, albo miec jakis inny wplyw na niego. Ja wogole nie plamie, a gin mowil ze czesto jak sie ma krwiaki to sie krwawi. Mam przyjechac w srode na 20 kolejne usg i jak sie bedzie krwiak sie zmniejszal to jest swiatlo w tunelu. Jak nie to bedzie najgorsze.....:(

Torbieli nie ma, musiala sie wchlonac. Ten krwiak mowil ze jest juz tam dosyc dlugo bo widzi na nim blizny czyli juz krwawil, ale kiedy ? podczas mojej ostatniej @? Nie wiem , zielona jestem teraz.
Czytalam wlasnie w necie, ze w polsce na krwiaka daja mega dawki dupka i luteiny i karza lezec tygodniami. JA nic nie dostalam i do pracy musze zachrzaniac niestety.
czemu ten swiat taki niesprawiedliwy? Zawsze cos, a myslalam ze bedzie dobrze.
Dziwny troche ten gin ja z szoku wogole zapomnialam sie spytac o te bole brzucha i czy mi da jakies tabletki.
I teraz do srody nerwowka........
 
reklama
Noelka ja teraz wychodzę i nie mam czasu ci napisać wszystkiego, ale przy krwiaku MUSISZ leżeć i brać duphaston.zazywaj 3 razy dziennie po 1. Wcale nie musi to oznaczać poronienia. Ja niestety z krwiakiem przegrałam, ale znam dużo osób którym sie udało. Napisze wiecej jak wroce
buziaczki
 
Ostatnia edycja:
Do góry