reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Noelka - dziękuje, dobrze się czuję podczas ciąży. Na początku miałam nudności i to zaraz na drugi dzień po transferze ... myślałam, że to od leków albo z nerwów lub nawrót wrzodów a to się okazało, że zarodeczek się przyjął i byłam w ciąży. Trochę mnie to trzymało, bo az do trzeciego miesiąca, ale na szczęście nie wymiotowałam, tylko robiło mi się lekko niedobrze :) Z innych objawów, to mi piersi sie powiększyły ... i to był mój wyznacznik czy nadal jestem w ciąży ( codziennie rano sprawdzałam ich wielkość ) :))) Ale z tego co czytałam na innym wątku, to niektóre dziewczyny zupełnie nie mają żadnych objawów, a niektóre wymiotują kilka razy dziennie... wiec nigdy nie wiadomo.
Pozdrawiam i życzę spokojnych ... i smacznych świąt :)
 
reklama
Tobie rowniez Matyldo weslolych i cieplych swiat:)
i oczywiscie najserdeczniejsze zyczenia dla reszty staraczek, zebyscie spedzily swieta w jak najbardziej rodzinnej, cieplej atmosferze oraz zeby nowy 2012 rok przyniosl Wam wszystkim jak najlepsze nowiny!
 
kurcze zastanawiam sie nad testowaniem,
boje sie bo podswiadomie wiem, ze wynik bedzie negatywny, ale chce miec to juz z glowy i z czystym sumieniem wypic winko w swieta.
nie wiem tez czy to nie jest jeszcze za wczesnie na test.
owu mialam 14dc dzis jest 27dc i poprzedni cykl mialam 25 dniowy tylko. @ jeszcze nie przyszla przez ostatni tydzien pobolewal mnie brzuch jak na @ wiec juz nie wiem.
Co myslicie? poczekalybyscie na moim miejscu jeszcze z testowaniem?
 
noelka siknij z rana :) jak owulka była 14 dni temu to test powinien wyjść. Nie trzymaj nas tu w niepewności. U mnie dopiero dziś się @ rozkręciła na dobre. Zbierała się a zbierała.
 
kurcze aniolkowa boje sie testowac,
mozliwe ze znow wyklula mi sie torbiel i dlatego nie mam @.
zastanowie sie jeszcze, ale na pewno dam znac co i jak.
 
zrobilam nie moglam spac od 3 rano wciaz o tym myslalam, ze moze jednak,
oczywiscie wyszedl negatywny, jak pisalam wyzej za piekne by moglo byc prawdziwe,
co ja durna sobie myslalam,
oczywiscie sie poryczalam,
nie chce mi sie myslec, boli bardzo,
@ caly czas nie mam, pewnie znowu mam torbiel, zarabiscie:(
 
Wiem jakie to uczucie. Ja tak mam od ponad roku, robię sobie sama nadzieje a potem płacze z rozczarowania. Miałas robiony scan i nie było torbieli, test owu wyszedł poczekaj jeszcze kilka dni. Dziś dopiero mija 14 dni od owu więc lada chwila @ przyjdzie. Przytulam cię mocno no i walczymy dalej. Z nowym rokiem nowe nadzieje
 
Dziewczyny życzę wam wszystkim z okazji nadchodzących Świąt zdrowia, szczęścia i spokoju a w 2012 roku małego zdrowego bobaska u boku. Mam nadzieję, że ten nowy rok przyniesie nowe nadzieje. Wierzę, ze kolejne Święta kazda z nas spędzi już w większym gronie
 
reklama
Do góry