reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA DZIEWCZYNY I SPEŁNIENIA MARZEŃ, SZCZEGÓLNIE TEGO JEDYNEGO!!!! ;)

Ps: przepraszam za spuźnienione życzenia :zawstydzona/y:;-)
 
Witam mam juz corke ktora w lutym bedzie miala 4 latka.Teraz jestem po transwerze mrozaczkow na badanie krwi mam 4 stycznia i martwi mnie to ze bolay mnie jejn iki ale to chyba po czopkach i troszke brzuch a od wczoraj wszystko zaniklo bola mnie tylko caly czas plecy. w pierwszej ciazy wiem ze zle sie czulam bolaly mnie cycki i brzuch a teraz pobolewa nie czasem tuz pod pepkiem nizej mam miekki i mnie nieboli w pierwszym tygosniu po transwerze mialam bol jak na okres a terz sie martwie:-:)-(
 
reklama
dziewczyny prosze oswieccie mnie co to jest ten transfer mrozaczkow?

u mnie po swietach tak jak przed swietami:) w ogole jakos dziwnie mi minely w tym roku. tylko sie nameczylam w kuchni, nic nie odpoczelam i nie czulam swiatecznej atmosfery wogole:(
caly czas nie mam @,jestem juz 2 tyg po terminie, w ciazy tez nie jestem, na 80% jestem pewna ze mam torbiel bo zaczelo znow mnie bolec przy stosunku.:(

a co u was kobietki?
 
Do góry