reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

aniolkowa a to wredna krowa z tego @. wrozba nie druzba ja jestem pewna, ze nie bedziesz czekac az do lata na dwie kreseczki, glowa do gory kochana.
Sprobuj ziolek nic nie stracisz, a zawsze warto sprobowac. Ja tak cos czuje, ze to dzieki nim mialam ta owulacje pierwszy raz.

Co do mnie to watpie zeby cos z tego bylo. Wg obliczen @ ma przyjsc jutro, ale poprzednie 2 okresy mialam wywolywane duphastonem, wiec ten pewnie nie przyjdzie przez nastepne 2 miechy i znowu bede musiala brac dupka zeby go wywolac.
zobaczymy, przynajmniej sie upije w sylwestra:-)
 
reklama
witajcie dziewczyny, jestem z wątki clo, duphasto i inne wspomagacze i mam pytanie,też mieszkam na wyspie i chyba będę musiała się wybrać tutaj do lekarza, powiedzcie mi czy żeby dostac się do ginekologa to najpierw musze umówic się na wizyte do GP? Wiem że tego rodzaju lekarz zajmuje się w UK wszystkim czy on takze daje skierowania na badania hormonalne?? Będę wdzięczna za jakieś info. Staram się o dziecko juz 3 lata i skoro w Polsce mi nie pomogli to moze tutaj się uda. Pozdrawiam
 
witaj Mysa:)
codziennie poczytuje watek clo duphaston.... bo sama bralam dupka:) i kojarze twoj nik :)
ja wlasnie zaczynam z gp:) wiec za bardzo wprawy w tym nie mam, ale opisze mniej wiecej jak to wyglada:)
tak wiec musisz isc do gp najpierw zeby dostac skierowanie do gin, dlugosc oczekwiania pewnie zalezy od regionu UK, ja czekam ok. 2 miesiecy na wizyte:wściekła/y:
co do badan hormonalnych to mi robiono tylko badania krwi w gp, robila je pielegniara. i pozniej trzeba bylo sie umowic z gp na wizyte co do wynikow.
z mojego doswiadczenia dosyc trudno jest sie dostac do gin, trzeba miec na prawde dobry powod ginekologiczny, jesli chodzi o ciaze to starac sie odziecko juz ponad rok do nawet 2 lat.
Wiec jak pojdziesz do gp to sciemniaj troche, zeby dostac to skierowanie:)
dla mnie szokiem bylo, ze badanie usg dopochwowe tez nawet gin nie wykonowal tylko jakas pielegniara czy polozna.
9 stycznia mam miec wizyte z gin wiec na pewno zdam relacje.
 
Myśa tak jak noelka pisze skierowania na badania hormonalne daje gp i wykonuje się je w swojej przychodni. Potem kierują na scan, badania nasienia. Na tym etapie ja jestem i nie wiem co się dzieje potem. Terminy sa długie i niestety trzeba swoje wyczekać :/ Ale skoro staracie się już 3 lata to myślę, że nie będziesz już musiała ściemniać i dostaniesz skierowana na wszystko.

Noelka
czy po scanie Twoje wyniki były u gp opisane przez specjalistę? po co teraz idziesz do gina? na jakieś badania? no i jak tam @? mam nadzieję, że nie ma, ale z powodu II kresek a nie jakiś innych.

U mnie znowu jakoś dziwnie, bo zaczęłam troszkę krwawić wczoraj i myślałam, że to @ a tu znowu czysto. Nie wiem co mi się porobiło, ale to już drugi cykl tak dziwne mam. A ziółka przygotowane czekają...:/
 
dziewczyny bardzo Wam dziekuję, ja wogóle nie wiem jak sie do tego zabrać a do tego mam uraz do tych lekarzy i ich metod ale moze jednak warto spróbować. Mają juz moją kartoteke bo dwa lata temu miałam pozamaciczną i oni mnie leczyli a znów rok temu zaszłam w ciążę i też byłam u nich na badaniach potwierdzających ciążę ale tak mnie wkurzyli że pojechałam do polski i nie kontynuowałam tego tutaj, jednak poroniłam. Teraz zaczynają mnie martwić włoski rosnące na brodzie, cos jest nie tak i nie chce doprowadzic się do stanu takiego ze potem będę musiała golić klate a na dzieci będzie za późno.
Będę śledzić wasze losy i oby leczenie u nich przyniosło rezultaty a ja się pewnie wybiore do gp po Nowym Roku tylko musze kupic sobie samochód bo na tym zad...upiu gdzie mieszkam to nic nie ma i mam kawał drogi do szpitala, chyba musze się przenieśc gdzieś bliżej Edynburga tylko cholerka szukac pracy i mieszkania to wszystko takie skomplikowane ale dla chcącego nic trudnego.
Anilkowa.mama te plamienia to może niedobory progesteronu?
Noelka84 oby nie przyszła@ i wtedy sylwester z soczkiem
 
aniolkowa w sumie to nie wiem czy gin widzial moje wyniki scanu czy tylko ta babka co mi je robila. Nawet nie pomyslalam zeby sie spytac o to gp, jak bede kiedys na wizycie to sie spytam.@
do gina mam skierowanie bo ostatnio jak mialam wizyte u gp odnosnie wynikow scanu 30.10 to wciaz nie mialam @ od lipca. Po wizycie jednak dostalam @ dzieki duphastonowi ktory przepisal mi gin z polski.
Takze ten gin bedzie myslal ze nie mam @ od lipca i sie zastanawiam czy mu powiedziec ze wywolalam sobie @ dupkiem. Moze powiem prawde zobacze jeszcze.
Aha i drugi powod skierowania do gin to ze na scanie wyszlo, ze mam macice wielkosci mikroskopijnej, jak mala dziewczynka i to niestety jest powod do wczesnych poronien, ciazy pozamacicznej itd. ciekawe co beda z tym robic. gdzies czytalam na forum, ze czasem lecza to hormonami. boje sie troche tej wizyty.:(
No i jeszcze jeden powod ze mowilam gp, ze staramy sie juz ponad rok o dzidzie i nic i moje cykle byly zawsze nieregularne przez torbiele.

@ jeszcze do mnie nie przyszla, ale pobolewa mnie brzuch i wyskoczylo mi troche syfow na twarzy wiec czuje, ze lada dzien:(

A ty aniolkowa mialas juz scan? Te plamienia slyszalam, ze czasem sa na poczatku ciazy, wiec trzymam kciuki zeby wredna @ sie nie rozkrecila!

Mysa
ehh jak @ nie przyjdzie tak z tydzien to zrobie tescik. Panicznie sie go boje robic bo wiem, ze tym razem zaboli mnie wynik jednej kreseczki. Pierwszy raz wytestowalam sobie dzien owulacji, nigdy wczesniej jeszcze mi sie to nie udalo i tak sie cieszylam razem z moim M. Wiec pewnie bedzie mi bardzo przykro i odkladam testowanko na pozniej. Ale czuje ze nic z tego, za piekne zeby bylo prawdziwe.
 
Myśa robiłam teraz wszystkie hormony kobiece w tym progesteron i był w normie. W ciąży miałam niski i byłam na duphastonie i to dość sporej dawce, a że też nie ufam tym lekarzom tutaj (nie pokazali mi moich wyników tylko widziałam przy każdym hormonie napis "normal" ) to całkiem możliwe, że znów mam niski progesteron. Ale z tego co wiem to chyba nie ma problemu zajścia w ciążę z tego powodu tylko z utrzymaniem jej prawda?
Kiedy zaszłam w ciążę poprzednim razem to po prostu @ nie przyszła, nie pamiętam czy miałam jakiekolwiek objawy przed, żałuję, że sobie nie zwróciłam na to uwagi. Chociaż wiem, że każda ciąża jest inna i mogą pojawić się plamienia przy zagnieżdżaniu. Ale tak jak mówisz noelka to by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Ja już się przyzwyczaiłam do widoku jednej kreski i nie potrafię sobie wyobrazić inaczej.

Scan mam dopiero 6 stycznia
 
aniolkowa to musisz zdac relacje co do scanu ciekawe jak to bedzie w Twoim przypadku moze bedzie to robil gin i od razu Ci powie co i jak.
JAk bedzie robic pielegniara i wysla wyniki do gp to nie martw sie na wyniki czeka sie tylko ok tygodnia.
A Ty teraz masz urlop juz szczesciaro:), odpoczywaj:)
 
no zgadza się urlop mam, ale sprzątania i zakupów też trochę mam:) ale za to śpię do oporu, bo śpioch ze mnie niemożliwy:)
trochę się martwię, bo nie możemy ustalić badania żołnierzyków- S. dzwonił i kazali czekać na telefon w ciągu 36godz - minęło 5 dni. Był w klinice i kazali czekać. Boje się, że ustalą mu dopiero na luty, potem czekać znowu na wyniki i tak to się wszystko będzie ciągnąć z rok :/

brzuch pobolewa, chyba się rozkręca wredna @. U mnie jednak sylwester alkoholowy będzie. W sumie dobrze, że trochę spóźniona tym razem, bo owu wypadałaby właśnie w sylwestra a nie dość, że mamy gości przez cały czas świąteczny, to jeszcze sylwester u siostry i warunków by nie było:) a tak to na spokojnie w nowym roku poszalejemy:)
 
reklama
Do góry