reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Witaj kaska31:-) Trzymam kciuki za pozytywny wynik, bedzie dobrze głowa do góry:tak: Ja właśnie przygotowuje się do ivf od 1 stycznia zaczynam zastrzyki wyciszające a pod koniec styczna zabieg. Powiedz mi miałaś refundowane ivf czy prywatnie???
 
reklama
noelka transfer "mrozaczków" to transfer (podanie domaciczne) zarodków które wcześniej były zamrozone. To jest częśc procesu in vitro. Mam nadzieję że dobrze wytłumaczyłam ;-)
 
Witam wszystkie staraczki z uk

Ja jestem z Inverness (polnoc Szkocji) i niedawno zaczelismy sie z mezem starac o drugiego szkrabka, mam nadzieje ze moge do was dolaczyc :-)

Sprobuje was nadrobic ciekawe ile mi to zajmie bo naskrobalyscie pare stron....:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roxii czyli na chlopski rozum transfer mrozaczkow to czesc zabiegu invitro?

Roxii i kaska31 dlugo czekalyscie na termin?

Tak noelka to część zabiegu in vitro ostatnia i najważniejsza :tak:

Ja też będę miała refundowane ale ja czekam już 1,5 roku to i tak niedługo bo na początku nam powiedzieli że trzeba czekać 2-3 lata.
Kaska31 jak to możliwe ze tak krótko czekałaś??? nie ma u Was listy oczekujących itd??? przecież porobienie wszystkich badan do in vitro trwa dłuzej. Nierozumiem. W jakim mieście miałaś robiony zabieg???
 
Do góry