reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

beka zrób test, na pewno nie zaszkodzi. A 3 lata to jeszcze nie długo:)i w sierpniu stuknie mi 7. U mojego tez wyszło słabe nasienie i GP skierował nas do urologa, polecam witaminy dla m. może pomogą. Ja mojego faszerowałam z rok, ale co z tego jak znowu zaczął palić!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roxii super wieści, sama się napaliłam na taką wróżkę :sorry: jak Ty ją znalazłaś?? I nie dziwie się, że dodała CI tyle siły i nadziei. Mam nadzieję oczywiście, że wszystko co dobre przepowiedziała się spełni :tak: heh ale musiałaś byś podekscytowana :-D

Beka zrób test.. że tak powiem, nie wydziwiaj.. nie sugeruj się tym co komu wyszło i kiedy.

Magdo, to te witaminki to te, co są jeszcze dla facetów starających się, tak? myślałam je kupić i do tego jak wcześniej mace dla mojego.. tylko nie byłam pewna czy lepiej jak dawniej mu skompletować witaminki czy kupić ten zestaw i dołożyć te brakujące..

U mnie cykl do niczego, dobrze, że go odpuściłam. Nie dość że @ mam jaką mam, czyli tylko w niedziele mocne krwawienie a od popołudnia poniedziałkowego do rana wtorkowego cisza, później trochę i zaś cisza a wczoraj już nic tylko czasem lekkie plamienia to jeszcze tempka mi skoczyła na wyższe zaś ;/ w rezultacie dzień przed @ spadła na 60 w dniu @ na 40 w poniedziałek wróciła na 60 a od wtorku kiedy już mogę mierzyć zaś mam 70 ;/
 
LILITH tak dla starających, kiedyś mu dawałam zakupione w polsce, ale od kiedy tu sie staramy to kupuje tutaj. Kiedyś kupowałam taki fajny zestaw dla pary. On jadł swoje ja swoje:). A teraz się zastanawiam czy nie kupić mu z tej firmy co sobie. Ale co tego że ja mu kupie, jak on pali, i nie zanosi się żeby rzucił. Mi w maju stuknęło 2 lata jak nie palę.:)
 
Mam nadzieję, że mówimy o tych samych :D Takie na W chyba, szkoda, że nazwy nie pamiętam :(
Ja sobie chwaliłam te co mu sama skompletowałam wcześniej. Teraz to nic nie wiemy dopiero wizyta z GP przed nami to póki co nie daję mu nic.. ale czas zacząć i tak..
Mój pali, ja też :-D
 
ehhehe do 42dc zrobilam ich 5 i nici. Dzis i tak dostalam @, ale cos za dlugi cykl, wiec do lekarza i tak poszlam. Strasznie pozytywnie mnie to nastawilo, ze nawet nie przejelam sie tym @. Trza szykowac sie na nastepny cykl :)
 
LILITH też mam nadzieję ze sprawdzi sie to co mi powiedziała, zpobaczymy trzeba byc dobrej mysli:tak: A nr do niej dostałam od naszej Zuzi:-D jesli byłabys zainteresowana mogę Ci podać nr do niej na priv. ;-) Teraz jeszcze czekam na te świecie do bioenergoterapi:-p ciekawa jestem o co tam będzie chodziło i jak wogóle taki rytuał będzie wygladał:-D
A co do Twojej @ to faktycznie jakos dziwnie, zawsze tak masz????? Czy to pierwszy raz się tak zdarzyło?

beka testy ciazowe są w 99% pewne, zawsze jest ten jeden 1% i stąd te różne komentarze na forach. No ale teraz i tak juz nieważne skoro przylazła @:sorry2: Szkoda ze tak wyszło, trzymam kciuki za następny cykl ;-)
 
LILITH też mam nadzieję ze sprawdzi sie to co mi powiedziała, zpobaczymy trzeba byc dobrej mysli:tak: A nr do niej dostałam od naszej Zuzi:-D jesli byłabys zainteresowana mogę Ci podać nr do niej na priv. ;-) Teraz jeszcze czekam na te świecie do bioenergoterapi:-p ciekawa jestem o co tam będzie chodziło i jak wogóle taki rytuał będzie wygladał:-D
A co do Twojej @ to faktycznie jakos dziwnie, zawsze tak masz????? Czy to pierwszy raz się tak zdarzyło?

beka testy ciazowe są w 99% pewne, zawsze jest ten jeden 1% i stąd te różne komentarze na forach. No ale teraz i tak juz nieważne skoro przylazła @:sorry2: Szkoda ze tak wyszło, trzymam kciuki za następny cykl ;-)

Moze i tak, ale nawet jak siostra miala problemy, zeby zajsc w ciaze, byla po in vitro i mowili jej ze ma nie robic tylko 2 tyg. po oczekiwanym okresie, wiec ja tak do tego troche podchodze inaczej. Miala robiona bete wiec wiedziala wczesniej, no ale sam fakt ze nawet specjalisci doradzaja inaczej. No, ale i tak nic z tego.
 
Halllo dziewczyny co tu taka cisza???:szok: nikt nic nie pisze, co u Was słychac, meldowac sie pokoleji;-):-D
Mi juz przyszły swiece od wrózki do rytuałów, ale narazie nie mam czasu ani głowy zeby się za to zabrać:sorry2: Musze chyba poczekac na wene :-pPoztym wszytsko po staremu, czekam na @:sorry2:
 
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie było ... ale bylam trochę zajęta zachodzeniem w ciąże :-).... i muszę się Wam pochwalić, że się udało! Pod koniec maja mialam transfer jednej blastocysty a dziś pierwszy raz widziałam ja na usg :-). Teraz chyba też potrzebuje jakiś świec ... żeby się zrelaksować... bo trochę oszalałam z radości. Dziewczynki trzymam za WAS kciuki i przesyłam ciążowe wiruski dla wszystkich!
 
reklama
Matylda to świetna wiadomość WIELKIE GRATULACJE!!!!!:-):-):-) W końcu jakaś dobra wiadomość na naszym wąteczku:tak: Wysyłaj do nas jaknajwięcej ciążowych fludików, przydadzą się tutaj:-D
A gdzie robiłaś ivf tutaj w UK czy w Polsce???? Jak się czujesz masz już jakieś objawy ciażowe????
Jeszcze raz gratulacje i życze spokojnej ciąży, dbaj o siebie:-)
 
Do góry